Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben? A srác kikosarazta a lányt, a lány pedig azóta pokollá teszi a srác életét.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm msn-en írt ma nekem, hogy milyen nehéz helyzetbe került. Én kifogytam az ötletekből. A lényeg hogy a csaj mindenfélét összehord a srác háta mögött, bosszúból, mert az kikosarazta. A valóságban tuti hogy még mindig szerelmes a srácba, de mégis így áll bosszút. Bemásolom a mai msn beszélgetésünket, hogy lássátok mi a helyzet, légyszi mondjatok rá valami okosat.


Mr. Enrich      üzenete:

*szia



Mr. Enrich      üzenete:

*ha leszel 10 percre,ír rám,please

*fontos lenne...:S


Orsolya üzenete:

*szia


Mr. Enrich      üzenete:

*szeretnék 1 dologban tanácsot,kérni,de szeretném ha elmondom mi a problémám nem kezdenél intézkedni!!!megigéred?


Orsolya üzenete:

*oké


Mr. Enrich      üzenete:

*na

*már 1x mondtam ezt neked

*van az a hülye csaj akivel 1x nem jöttem össze és azóta sem szál le rólam

*elmondtam neki NEM

*már elküldtem a francba is

*és most én vok a szemét és a paraszt és

*állandóan

*ilyen hülyeségeket pleytkál

*a hátam mögött

*meg a barátaimnak...

*szted hogy tudnám leállitani?:S


Orsolya üzenete:

*légyszives egyszerre írd le amit akarsz és ne fél mondatonként


Mr. Enrich      üzenete:

*meg mindenkivel összeveszet azzal hogy azt mondja neki hogy én ezt csináltam meg azt dumálom a háta mögött

*ok


Orsolya üzenete:

*minek foglalkozol vele? pont azért csinálja mert látja hogy téged bosszant, foglalkoztat. ha azt látja hogy lexarod, abba fogja hagyni. Ha valakitől olyat hallasz, ami nem igaz, mondd csak simán azt, hogy ez nem igaz, ez a lány csak kiakar szúrni veled a hazugságaival csak éppe n nem sikerül neki hiába próbálkozik. és ennyi. hozzá meg ne szólj. nézd levegőnek. hidd el megunja és abba fogja hagyni.


Mr. Enrich      üzenete:

*de nem

*figy

*én ezt tettem(próbáltam ) tenni fél évig

*de ilyeneket csinál

*figy

*jaj bocs 1be..

*na szal ilyeneket csinál hogy ,akivel én jóban vok elkezdi neki mondani hogy én ezt meg azt terjesztem a háta mögött...a közös ismerőseink meg nem halgatnak meg,csak ha talizunk nekem álnak hogy mekkora faszopó vagyok hogy én ilyeneket terjesztek a háta mögött,és meg sem halgatnak,sőőt volt már olyan csaj aki közölte velem vigyázzal magamra mert meg leszek veretve ,mert mi z hogy én ilyet merek csinálni...meg haverjaimnak is ők meg rajtam röhögnek meg állandóan azzal szivatnak amit ez a qrva mond...meg barátnőit is rámálitotta számonkérnek hogy miért nem jöttel vele össze,hogy emiatt kattant be,és ez az én hibám,,meg volt 1 csaj akivel szerettem volna összejönni,de a csaj megmondta sajnálja de nem szeretne semmit tőlem,mondom ok,legyünk barátk,és ez a qrva meg elkezdte terjeszgetni hogy én azt mondtam hogy járunk meg ilyenek,és ha a fülébe jut megint én lettem volna szemét,PEDIG SOHA NEM MONDTAM ILYET!!!meg ogy ő meg a kis társasága álandóan összehazudnak,és engem járatnak le...(érted ha már 3-4en állitanak vmit,akkor neki hisznek)mert amúgy ez a csajvmit kitalál akkor mondja nekik hogy ők

*is ezt mondják(réggeben mikor mg jóban voltunk,csinált ilyet nem 1X,a kis társaágában)

*próbálom lestarni de nem megy,azt hittem végre vége,de 1 hónap után megint kezdi...nem tom ezzel mi célja,me iyleneke hogy smároltam 1ik barátnőjével és elkedzi hogy azt mondta xarul smárolok(mármint a qrva mondta hogy barátnője mondta neki) és megkérdeztem a csajt elkezdi ,sose mondott lyet,ő élvezte nagyon,erre vagy 2 hónap után már ő is hogy jaj milyen xar volt meg iylenek...


Orsolya üzenete:

*istenem mint a 14 évesek :D:D:D:D:D:D:D


Mr Enrich üzenete:

*ééén csinálom szted?:@


Orsolya üzenete:

*hihetetlen. nem gondoltál még arra hogy megkéne verni ezt a csajt?


Mr. Enrich      üzenete:

*és akkor ilyeneketbtrejszt rólam,meg hogy alkoholista vok...

*1 csajt nem tok bántani...


Orsolya üzenete:

*azt mondjad rá hogy igen az vagy


Mr. Enrich      üzenete:

*engem így neveltek


Orsolya üzenete:

*mondjad hogy igen, alkoholista vagyok és akkor mi van

*meg hogy igen xarul smárolok ezért nyalok inkább mert az jól megy

*a legrosszabb amit tehetsz hogy kétségbeesve tagadsz

*amugy meg ha szóban nem hallgatnak meg a barátaid akkor írhatnál nekik iwiwen azt már csak elolvassák

*amugymeg nem is igazi barátok ha szó nélkül hisznek másoknak és nem kérdeznek meg téged


Mr. Enrich      üzenete:

*jah nem

*rosszul írtam

*ők nem úgy barátok

*hanem

*akiket rajta keresztül ismertem meg

*úgy szal inkább csak haverok


Orsolya üzenete:

*akkor meg ne foglalkozz velük hagy puffogjanak

*és arra gondoltál már hogy te is elkezded azt csinálni amit ő? találj ki mindenféle faxságot róla.


Mr. Enrich      üzenete:

*jó csak pl ibolyába már nem járok,és lemegyek akik lent vannak haverok is ezzel jönnek állandóan és qrva égőket mond:v


Orsolya üzenete:

*az a gond hogy elég tanácstalan vagyok régen voltam ilyen helyzetben, és akkoris többségben taslival oldottam meg a nézeteltéréseket


Mr. Enrich      üzenete:

*de komolyan,nem hiszem el,hogy lehet ilyen vki..?

*de amúgy barátim

*elhiszik


Orsolya üzenete:

*mert még gyerek

*hány éves a kis csitri?


Mr. Enrich      üzenete:

*csak érted lejönnek 4en elkezdik mondani akkor azért ők is elgondolkodnak rajta ki mond igazat..?ők 4en vagy én 1edül

*18


Orsolya üzenete:

*azt ez most odajár a sulidba vagy mi?


Mr. Enrich      üzenete:

*dehogy

*sose jártunk 1 suliba sem

*ő csokis még mindig én meg ... voltam,most meg ....

*eddig lexartam

*mert oylanoknak mondta akik már nem érdekelnek,és sztem ezt levágta,íy most a haverjaimnak mondja

*meg a barátaimnak

*és talizok vkivel

*elkezdik tényleg jártá vele,meg hogy tudtál járni vele..?meg iyenek:@


Orsolya üzenete:

*miért nem beszélsz a barátaiddal és mondod el nekik? vagy írod meg iwiwen? írd meg nekik hogyha neki hisznek akkor nem is vagytok igazi barátok. és hogy kijár neked annyi hogy meghallgassanak téged. vagy ha kell, menj el hozzájuk egyenként és csengess be hozzájuk, és mondd el nekik ott az ajtóban. ezzel is bizonyítva hogy neked van igazad, ha már suli időn kívül személyesen kopogtatsz mindenkinél.


Mr. Enrich      üzenete:

*nincs iwiwük,vagy nem olvassák,mondom elmondtam már nekik,hisznek nekem,csak ha 3-4en mondják elgondolkoznak rajta

*jah meg

*ezaz

*én ezt elmondtam nekik

*és most a csaj is meg akar veretni hogy milyen faxopoó vagyok hogy ilyen fanatikus idiótának állitom be...

*jah meg még régen érzelmileg zsarolt

*hogy jaj ő olyan szerelmes és állandóan nyugtatót szedett és ráívott 1l bort...

*mutatva ezzel hoyg azért csinálja mert 1edül van,meg iylenek

*persze mindig elöttem kapta be

*komolyan mondom nem hiszem el...

*jah meg figy


Orsolya üzenete:

*miért nem hívod fel a szüleit?


Mr. Enrich      üzenete:

*1ik barátnője felvett msnre össze akart velem jönni,a csaj annyira tökéletes volt hogy nem igaz,gyönyörű,inteligens,sportos,minden oké,és akkor így msnen dumáltunk sokat,olyanokat írt...fűű nagyon nyálas:Dmind1 és ő is 1ik naprólmásikra,áá ő mégsem akarja ezt,mondom oké,mind1 szomorú voltam,de mind1,és akkor 1X haza mentem részegen és mírtam neki iwiwen hogy beszéljük meg meg ilyenek,mi volt a baj és próbáljuk meg,erere írta egint enm szeretné,utánna meg 1X ráírtam és elkezdtem neki mondani jó megértem,csak mondja,el kb 1 óráig írtam neki mire kinyögte azért nem mert halott rólam dolgokat...mondom mi van?erre emesélte hogy tudja én még melette kavark mindnekivel hogy én csak le akarom fektetni vagy mit eg iylen xarságokat,hiába mondtam neki nem én vele szereték lenni nem hitte el...

*kit a csajt?

*letetnné,msnen is állandóan lement mikor számonkértem,ha vmire nem tudott válaszolni lement msnről...


Orsolya üzenete:

*mi a tanulság? nem kell interneten ismerkedni


Mr. Enrich      üzenete:

*deeee nem az volt a baj...

*hanem hogy a csaj bekavart...

*ezzel a másikkal jól elvoltunk

*taliztunk is minden de ááá:@


Orsolya üzenete:

*még mindig csak azt tudom mondani

*hogy meg kéne veretni


Mr. Enrich      üzenete:

*hát:S

*még 1X majd besz vele,megmondom neki ha még 1X halok vmit

*akkor megfogja bánni...

*de utánna meg ő veret meg engem,(vagy elötte)


Orsolya üzenete:

*jaj nem mondod komolyan hogy félsz egy kiscsajtól és bekajálod azt amit mond neked (hogy megveret) ugyanmá

*és akkor mi van, ha meg is veret, egyszer kibírod, nem?

*fennt van iwiwen ez a kiscsaj? nyugi nem írok neki eszem ágában sincs csak hagy nézzem már meg milyen kaliberű.


Mr. Enrich      üzenete:

*jah ne attól

*csak pl multhéten is odajött vmi rokona amúgy 1 ilyen 120 kilós ge.i nagy cigány,és ekezdi jaj menjünk timike partijára meg ilyenek,ha megmondom neki ismerem,és nem átjött volna és úgy összeveret mint a szar,nem attól félek hogy kapok vagy 2őt hanem attól komoylabb bajom lesz:@


Orsolya üzenete:

*fennt van iwiwen?


Mr. Enrich      üzenete:

*pill

* [link]

*ő meg az a csaj akit elbaxott(1 a sok közül) akit meséltem az elöbb

* [link]


Orsolya üzenete:

*nem tudok mit mondani

*minden ami eszembe jutott leírtam

*ha ebből egyiket sem fogadod meg akkor nem tudok rajtad segíteni.

*hm?


Mr. Enrich      üzenete:

*bocs zuhiztam

*ok,köszi

*1X még megpeóbálok beszélni vele ha nem jön össze

*drasztikusabb lépsek jönnek

*jah meg ezt halgasd emg

*mikor belém volt már esve

*1 olyan csajal akartam járni akit nem ismer

*és mikor így elkeztem járni a csajhoz meg iylenek

*1 zóraozó helyre

* a csaj meg tudta és ő is odaszokott

*és beszélni akart a csajal

*hogy direkt ellenem foritsa(ezt barátnője mondta nekem...)

*meg azért festette be a haját

*olyan szinüe meg iylenek:@

*meg elkezdi nekem jaj ő ismeri meg mekkora hülye aza csaj

*meg ez s baráti társaságomba állandóan osztott engem hogy iye nyomorékkl akar járni...:@

*mind1

*kösz amúgy a segitséget


2009. okt. 18. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat bocs de nem volt turelmem vegigbibliazni.Ird le a lenyeget.
2009. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit? Nem lehet, hogy az a lány azért van megbántódva, mert a fiú játszott az érzéseivel? Én lány vagyok, egy srác 5 hónapig hitegetett...ha megtehettem volna, keresztbe tettem volna neki, hogy kedvét szegjem és ne tegyen ilyet másokkal. Pedig nem vagyok bosszúálló típus, de azért felháborító, amit egyes fiúk és lányok csinálnak az érzelmi játszadozásaik során. Nem mondom, hogy ez a srác is ilyen, de nem lehet, hogy mégiscsak az a lány azt vette le, hogy a srác akarja? Egyébként a fiú stílusa messze áll a szofisztikálttól (nyomoréknak, qrvának nevezi többször is), szóval lehet, hogy benne is van hiba. Nagyon valószínű. Szerintem először a fiú nézzen magába és fogadja el, hogy a hitegetésének ez az utózöngéje.
2009. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lényeg nagyon tömören: a csaj ráakaszkodott a srácra de a srác kikosarazta, azóta a csaj olyanokat terjeszt a srácról hogy xarul csókol meg hogy a barátairól mindenféle rosszat mond a háta mögött és a kialakuló kapcsolatait is meghiúsítja azzal hogy a lányoknak azt mondja ez a srác csak leakarja fektetni őket meg ilyenek.
2009. okt. 18. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jöjjön össze a csajjal(bírja ki valahogy)és mindenkinek mondassa el vele,hogy nem igaz amiket terjesztett.Majd dobja.

Megérdemelné.

Kérlek majd írj mi történt.

2009. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tipikus óvodás kanos sztori
2009. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj légyszi mi tőrtént azóta?????????................
2009. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hát biztos azért mondja mert szarul csókol.

kezdjen el járni a csajjal dugja meg aztán dobja ki, és akkor egyből igaz lesz az amit terjeszt

2010. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi újság lett a sztorival?
2010. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fél szánalmas.


Engem aztán melegnek is nézhetnének, annak ellenére, hogy hetero vagyok. De, ha egy roppant ügyes cselt akar csinálni, elmegy a csajhoz, megkérdezi miért beszél a háta mögött, ő elmeséli, hogy ha-ha-ha, mert azért, ő felveszi diktafonra, felteszi a jútúbra, bemásolja a fészbúkra, és kész. A gyerekesebbnél is gyerekesebb módszer, de ebben a történetben eddig se volt felnőtt senki.

2010. okt. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!