Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az természetes, hogy a párotok nem veszi figyelembe a születésnapotokat?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok együtt a párommal...egyáltalán nem vagyok az a fajta nő, aki elvárná, hogy állandóan kedveskedjenek neki, ajándékokat adjanak neki. A 10 hónap alatt még semmit nem kaptam a páromtól...most volt a szülinapom és ezt is kijátszotta, csak egy üzenetet írt neten. Állítólag nagyon szeret, de a pénzét rettentően félti tőlem...és most forintokra gondolok, nem nagy értékekre. Én többször kedveskedtem már neki, mert néha szerintem jól esik a másiknak ha gondolunk rá és apró dolgokkal akár, de meglepjük. Ő meg még a szülinapomat is átugorja direkt.

Szerintetek aki alapból "kapzsi" és önző ilyen is marad örökre igaz?


Köszönöm!


24/N


2013. júl. 12. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Vagy elfogadod, vagy szakítasz. Amúgy ha pl elmentek valahova, ott meg szokott hívni?
2013. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős lehet a párod, de szerintem bizonyos kor után az ember már nem változik. Ha eddig ilyen volt, nem valószínű, hogy ezután változtatna vagy hogy a kedvedért kevésbé lenne anyagias a későbbiekben.

Amúgy szerintem ez elég nagy taplóság volt a párod részéről... jó, most nem az, hogy szülinapra bármit is vennie kéne, de azért lehet ezt úgyis ünnepelni, hogy az ember nem költ pénzt, mégis örömet szerez a másiknak. Elmehetettek volna sétálni, nézhettetek volna valami filmet közösen otthon, összebújva, és a filmet te választhattad volna, eltölthettetek volna egy romantikus vacsoráz kettesben, még ha csak valami egyszerű vacsi is lett volna, de legalább az alkalomra való tekintettel együtt vagytok. Szóval nem értem, miért viselkedett így.

Én elgondolkodnék a helyedben, hogy mennyit számítok neki, vagy mennyire lehetek fontos a számára, ha még annyit se képes megtenni, hogy személyesen köszönt fel, vagy időt szakít rád a születésnapodon.

2013. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínű hogy ilyen is marad..Ha 10 hónap után ilyet csinál 10 év után sem lesz másképp..mi 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal sosem szerettem ,ha költ rám persze jól esik ,ha valamivel meglep ,de kicsit rosszul is érzem magam,ha költ rám,mert nem akarom hogy kihasználós kis csajként tűnjek fel ..erre most szülinapomra elvisz nyaralni,persze nagyon örülök neki ,de nem akarom hogy rám költsön annyi pénzt. A lényeg az hogy aki akar az meglep még akkor is ha nincs sok pénze ,aki meg nem az akkor sem fog meglepni semmivel ,ha felveti a pénz..
2013. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is szeret spórolni, de ha rólam van szó, azért félreteszi és sokszor meglep csokival, vagy meghív kajcsizni, stb

Nem kell ahhoz sok pénz, hogy meglepjen, vesz egy szál rózsát(300ft) és elmentek sétálni vagy bármi más, nem egy nagy költekezés, mégis mutatja, hogy a szándék megvan.

Ha ennyit sajnál, akkor ott már bajok vannak.

Gondolj bele hosszú távon milyen lenne, bele se merek gondolni, milyen lehet együtt élni egy ilyen emberrel.

Én rákérdeznék azért, hogy ezt mire véljem, hátha ad elfogadható választ, de kétlem, hogy erre lenne.

Aztán ha még neki áll feljebb, akkor le is út fel is út.

2013. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'csak egy üzenetet írt neten. Állítólag nagyon szeret'


Remelem erzed az ellentmondast.


Szerintem hagyd a fenebe a sracot, es jonni fog valaki, aki tenyleg szeret majd, mert ez minden, csak nem az.

2013. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!