Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, hogy egy 18-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy egy 18-19 éves lány nem akar barátot?

Figyelt kérdés

Természetes, átlagos, nem szokatlan, hogy egy 18-9 éves lánynak még nem volt barátja és nem is nagyon vágyik az ilyen dolgokra? (nem én vagyok az illető)


Aki hasonló cipőben jár mint az illető, az milyen okból viszakozik még? Tehát milyen fizikai vagy mentális oka lehet ha egy ilyen idős lány nem akar még barátot?


2013. jún. 21. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze
2013. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Természetes-e az, hogy az ember úgy viselkedik és viseltet a dolgok iránt, ahogy gondolja/akarja? Igen.


Miért nem akar barátot/barátnőt? Ő maga tudja a választ, és ennyi elég is.

2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és nekem sem kell..Egyszerűen nem tartom fontosnak a kapcsolatot és azt h egy pár kell a boldogsághoz... :*
2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet csalódott és nem könnyen bízik meg az emberekben, vagy úgy gondolja neki nem kell társ, vagy nem talál olyan társat aki kielégíti az igényeit (nem szexuális igényre gondolok)
2013. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19 vagyok, hasonló cipőben járok. Nekem igazából a legfőbb oka a tanulás. Most egy jó 2-3 évig inkább arra szeretnék koncentrálni.
2013. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok, nem szeretnék egyelőre barátot és még nem is volt. Leginkább az az oka, hogy nem tudok megbízni egy fiúban sem, szerintem a mostani 18-20 éves fiúk nem azok a fajták, akikkel komolyan lehetne beszélgetni, vagy bármikor számítani lehetne rájuk, nem is elég kitartóak, és tudom, nem külső alapján kell ítélni, de ezek a mai díszb*zi öltözékek sem kelti fel a figyelmem. Lehet, hogy ezzel valakit megbántok, attól itt és most bocsánatot kérek, de én tényleg így látom a dolgot.

A másik oka az, hogy elsősorban a tanulmányaimra kell koncentrálni, és attól félek, hogy a sok elfoglaltság miatt nem jutna idő a barátomra, és mivel nem szeretném megbántani az illetőt, inkább bele se vágok az egészbe, úgyis szakítás lenne a vége. Én fontosabbnak tartom, hogy jó jegyeim legyenek, ezáltal jó iskolába tudok menni, aminek ugye az az eredménye, hogy később jó munkám is lesz, jó fizetéssel.

Végső sorban az is közrejátszik ebben, hogy nem szeretem, amikor valaki számonkér bármiről is, hogy hol voltam, mit csináltam stb. Természetesen volt, hogy ismerkedtem fiúkkal, de mind egytől egyig már a második heti ismerkedésnél szó szerint letámadt a kérdéseivel. Na ez a halálom.18L

2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, egyetértek a #6-ossal!
2013. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tud megbízni az emberekben, a tanulásra koncentrál, fél a kötöttségtől, rossz családi körülményei hátráltatják, nem talált még olyat aki tetszik neki, önbizalomhiány stb. Ezer oka lehet.

Én például tudom, hogy addig nem lenne értelme összejönnöm egy fiúval, amíg nem teszem rendbe magam körül a dolgokat. Nagyon sokat próbálok változni jó irányba, most ez köt le.

2013. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kérédst csak azért tettem fel, hogy vígasztaljam magam... vártam, hogy valaki kiírja, hogy biztos lezbikus (remélem jól írom) és akkor én is megnyugszom, hogy ez a probléma :D
2013. jún. 21. 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak a nagyon szűk látókörű emberek dobálóznak egyből azzal, hogy leszbikus vagy, velük meg nem kell foglalkozni.
2013. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!