Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják soknak a 17 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják soknak a 17 év korkülönbséget?

Figyelt kérdés
A férfi javára gondolom
2013. júl. 12. 21:36
1 2
 1/15 ájszíjú ***** válasza:
mert az 3 híján húsz
2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
mert az apja lehetne a nőjének
2013. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
43%
Szerintem csak akkor ha a lány még csak 18 környékén van ha idősebb lenne senkit nem zavarna bár nem tudom ti hány évesek vagytok
2013. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok a lány
2013. júl. 12. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
én pont egy ilyen lánnyal kezdek alakulni, ő is 20 éves.
2013. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
3. vagyok akkor szerintem okés, nincs vele semmi baj ha tényleg szeretitek egymást :)
2013. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kacsacsoruemlos ***** válasza:
apakomplexus power
2013. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert teljesen más korosztály, más problémák foglalkoztatják őket. Lehet mondani, hogy érett a lány, meg fiatalos a pasi, de nekem erről akkor is mindig az jut eszembe, hogy a pasinak csak arra kell. A nőnek meg apakomplexusa van. Arról nem beszélve, hogy gondold már végig mi a jövője ennek a kapcsolatnak. 20 év múlva pelenkázod a férjed, te meg fiatalabb pasik után császkálsz?

Jó, persze, egy kapcsolat elején nem gondolkodunk ilyen hosszú távra. Ha vágysz rá, hát akkor legyen, de ne vedd túl komolyan, mert ő sem teszi.

2013. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Ha lehetne ki is törölném azt az időszakot az életemből.

Az elején minden tök jó volt,aztán kezdődtek a gondok. A barátnőimet elmarta mellőlem,nem mehettem sehova,ha menni szerettem volna (pl csak simán bevásárolni),egyedül nem tehettem,nem engedte. A hobbimat sem csinálhattam,mert ő nem akart már oda sem elengedni. Bulizás? Hát olyan lehetetlen volt,mert ő már ugye "kinőtt" abból a korból,nem discoba akart ülni. Aztán kezdte a találkozgatást meg irogatást más lányoknak (hozzáteszem nálam még fiatalabbaknak!) Én meg amikor már ezt nem tűrtem,és cirkusz lett belőle, elcsattant egy pofon,utána már volt,hogy előtte fel kellett hívnom a szüleimet,hogy nem megyek haza éjjel,mert nála alszok, persze bezárt a szobájába és ha nem azt válaszoltam amit ő hallani akart,pofon. Volt,hogy megszöktem tőle,"kergetett" a sötétbe a háztömb körül az éjjel kellős közepén. Amikor kimondtam,hogy szakítunk,olyan szinten zaklatott,hogy már az utcára nem mertem kimenni egyedül. Végül rendőrség lett a vége. 4 év telt el,de kb. most kezdek eljutni arra a szintre,hogy otthon merek maradni egyedül, és ha megyek hazafelé,nem azt nézem a parkolóba milyen ismeretlen autó áll,ki ül benne és esetleg ki figyel.

Én azóta azt mondom, hogy 4-5 év a max. korkülönbség.

egy 37 évesnek már teljesen mások az igényei, elvárásai, (megoldandó problémái), mint Neked 20 évesen.

2013. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, a problámádnak nincs köze a korkülönbségnek, simán kifogtál egy pszihopatát.
2013. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!