Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki egyidős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki egyidős velem. Szép lány csak az a probléma hogy: LENT Segit valaki?

Figyelt kérdés
A haja nagyon dús és ez nem tetszik menne! Ugy érzem hogy én is bejövök neki de hiába mondom hogy ritkitsa ki a haját nem akarja...hogy vagyem rá? Meg elég visszahuzodott lány és kony kezdeményezzek nála?
2009. okt. 19. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
nem tudod sehogy rávenni ha ő nem szeretné.így kell elfogadni ahogy van!!!Hogy szeretnéd igazán ha nem tudnád elfogadni őt olyannak amilyen?Akkor minek kezdenél vele?
2009. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert tök jo csaj...csak a hajával van bajom! A többi minden szuper!
2009. okt. 19. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
pfff, én kiröhögnélek ha ezzel jönnél oda hozzám. neked ez a lány nem tetszik igazán, még csak nem is jártok de te már meg akarod változtatni, felejtsd el. 20L
2009. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Először gyere vele össze, és aztán lehet dolgokon változtatni, lehet, hogy neki is lenne egy-két "jó tanácsa" számodra. Vagy felejtsd el teljesen még most!
2009. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Hogy dús? Sok van neki? Vagy a frizurája olyan? (feltupírozza az egekbe)

Direkt ne mondd neki h sok hajad van vágd le, pl. mutass neki tépett frizuráról képeket (vagy olyanról, ami szerinted jól állna neki), hogy ez de jól néz ki, és neki is biztos jól állna.

2009. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
az a baj h dús a haja??? jobb lenne ha 10 szál haj lógna a fejéről? te hülye vagy
2009. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus, bocs, de elég baromság már a kérdésed is.

Túl dús a haja?:D Kinevethetlek? Még nem is jöttél össze vele, de már meg akarod változtatni? Hagyjuk, jó? Ez egy baromság. Esetleg mondd meg neki, de én például egy jött-ment pasi kedvéért biztos nem változtatnám meg a frizurám. Maximum ha a párom kéri, hosszabb idő után.

2009. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap láttam egy csajt az utcán gyönyörű a szeme, de van egy kis uszógumija, úgyhogy le kéne szívatni a zsírt onnan és az ajka is pici, fel kéne töltetnie és ha még a haját is vörösre festené, akkor ő lenne álmaim nője, ja és járjon mindig magassarkúban mert kicsit alacsony. Szerinted szóljak neki?
2009. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak a kerdest olvastam, mert rossz a szemem. Jol ertem, hogy csak egy vendégkuki kell, hogy LENT segítsen?


Mer' jelentekezem ha nem kopasz a csaj.

2009. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ismertem egy lányt, tetszett is, de egyszerűen túl kicsi volt a lábmérete...:D
2009. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!