Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 19 évest, feljelenthetnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 évest, feljelenthetnek, ha egy 14 évessel lánnyal jár?

Figyelt kérdés
Most 17 vagyok ő pedig 12, nagyon érett gondolkodású okos lány, nagyon szeretjük egymást, de az én szüleim nem engedik hogy foglalkozzak vele, meg hát engem is zavar egy kicsit hogy ilyen fiatal. Megbeszéltük, hogy várunk 2 évet. Mert a szüleim nem bírnak bennem, és féltenek hogy börtönbe kerülök pedofilia miatt, mondjuk én soha nem tennék ilyet. úgy tudom hogy 14 évesnél már nem büntetendő a sexualitás, szóval akkor már nem kell félni hogy börtönbe kerülhetek?

2013. júl. 12. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem.
2013. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
na ez durva XD
2013. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Beszarok :D
2013. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Te egy 6. osztályos kislánnyal vagy együtt??Mit csináltok barbiztok?

Uhh inkább nem mondok semmit...

2013. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"Járhattok" is akár, ha a szülők engedik, de a szexuális dolgokat tiltja a törvény 14 évesnél fiatalabbal.
2013. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell lehúzni mindenkit ezen az oldalon. Ha ők boldogok együtt, akkor legyenek együtt. (Persze lehet hogy maga a kérdés a troll.)
2013. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha 2évig nem foglalkozol vele szarni fog a fejedre. Ebben a korban nagyon gyorsan tudnak változni az emberek.
2013. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szüleidnek igaza van . Ha meg szereted akkor várj , de még 14 évesen nem hiszem hogy még nagyon kéne szexelnie és neked meggondolom 19 lesznek elvárásaid szólval elég kevés eélye van annak hogy lesz-e ebből valami . Addig is ismerjétek egymást meg jobban . Amúgy meg nem hiszem a hogy a lány szülei nagyon örülnének annak hogy egy 19 éves fiőval jár a lányuk . De azért szorítok nektek :))
2013. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Udvarolhatsz neki. Vihetsz neki rózsát, írhatsz neki kedves levelet, és beszélgethettek, barátkozhattok is. Aztán ha mindketten kellően érettek lesztek, akkor lehet szó igazi párkapcsolatról. Szerintem. Mindenesetre ezt nem tiltja a törvény.
2013. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha két évig nem foglalkozol vele akkor nem hinném, hogy utána csak úgy összejöttök majd és boldogan éltek amíg meg nem haltok.
2013. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!