Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után ideális az első szex egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megismeritek egymást,randiztok párszor,majd összejöttök. Mennyi idő múlva ideális az első szex? Előtte csak egy sráccal feküdtem le,de vele sokszor,mert sokáig együtt voltunk. Szerintem nagyon igaz,hogy ha a csaj nehezebben megkapható,akkor jobban meg fogja becsülni a pasija. :D Ti,csajok,mennyit váratjátok a pasitokat? És mikor engeditek h tapizzon titeket v bármi?:)

20/L


2013. júl. 12. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

tapizásra nem sok időt várnék annyira, szerintem a szex olyan 20 évnél 3 hónap után ideális:) vagy 4.. de egyébként ahogy te készen érzed magad erre:)

18/L

2013. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapi meg petting mehet már 2 hét után is, jól kiismeritek egymás testét, és kb. 1-2 hónap után mehet a szex is! Megéri várni :) F/18
2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
10-15 perc
2013. júl. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!