Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasi is tetszik, holott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is tetszik, holott van vőlegényem. Hogyan töröljem ki a másik srácot az életemből?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem, imádom szeretem, de megismertem egy másik srácot, aki tetszik nekem.. Nem vagyok belé szerelmes, csak tetszik. Hogyan töröljem ki a másik srácot az életemből, mielőtt nagyobb baj lesz? Mondjam meg neki, hogy nem akarom őt többet látni?

Nem kérek olyan választ, hogy biztos nem szeretem a párom. De igen szeretem.


2013. júl. 13. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy más is tetszik. A szereteted fog erőt adni, hogy ezt legyőzd de mindig lesznek új srácok akik tetszeni fognak, ez sajnos nem befolyásolható.


Sok szerencsét:)

2013. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes kommented, sajnos ha egy nő ilyet kiír akkor legtöbben egyből r*bancnak hívják..
2013. júl. 13. 10:26
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert az is.

Érdekes nekem nem tetszik más a barátnőmön kívül.

Aztán te vagy a nagy menyasszony, gondolom fűnek-fának elregélted.

Közben meg más pasik után ácsingózol.

2013. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem regéltem el mindenkinek;) a családjainkon kívül más nem tudja. Facebookon sincs kirakva, senkinek köze nincs hozzá, ide csak a tisztánlátás miatt írtam.

Rib. lennék? Nem ácsingózom más után te szerencsétlen. Tetszik. És? Lefeküdni pl eszem ágában sincs vele.


19 vagyok.. 5 éve kapcsolatban, 2 éve költöztünk össze

2013. júl. 13. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Velem is volt már így, bár én nem vagyok mennyasszony, de elég régóta együtt vagyunk. Ilyenkor több időt töltök párommal, hogy csak rá tudjak koncentrálni és ne tudjak a másik pasira gondolni. Nem lesz itt semmi probléma ;-)
2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Építsd le, vagy a kapcsoaltod fogja bánni. Ennyi.
2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

még hozzátenném a ribizős kollégának, hogy lehet hogy a te nőd mindenkivel megcsal, nem jelenti azt hogy más is ezt teszi.


Többieknek köszönöm szépen.


Utolsó: ez a kérdésem, hogy építsem le? nem akarom megbántani

2013. júl. 13. 10:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor az illető csinál olyan dolgot, amivel kiábrándulsz belőle. Az én barátnőm is volt így, hogy több fiú tetszett neki mellettem, aztán egy két hét alatt úgy kiábrándult belőlük, hogy ő maga sem értette, hogy mit gondolt.


Sőt, nekem is tetszettek más lányok a kapcsolat alatt, de nem izgatott egyik sem. Nem foglalkoztam egyszerűen velük.

2013. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kolosszus22 ***** válasza:
66%

Nah, látod, pont az baj, hogy még csak 19 vagy és 5 éve (14 éves korod óta) vagy az első barátoddal. Sajnos az ilyen korai házasságok ezzel járnak, nem tapasztaltál sokat, ezért mindig benned lesz majd, hogy mással milyen lehet. Nem akarok pesszimista lenni, de fel mernék rá tenni egy kisebb összeget, hogy előbb-utóbb válni fogsz.

26F

2013. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!