Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, az mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, az mit jelent, ha barátnőmnek tetszik egy másik srác is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret és fél éve vagyunk együtt

2013. máj. 10. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
azt, hogy tönkre fog menni a kapcsolatotok
2013. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy egy ribi.
2013. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogyan tetszik neki ha pl úgy mint egy híresség a tv-ben az nem para. Ha másképpen akkor viszont bajban vagy. Valószínűleg nem kap meg valamit a kapcsolatotokban vagy ellaposodott.

23/F

2013. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaziból azt mondja, hogy a srác már a kapcsolatunk előtt is tetszett neki. De, mondta hogy velem akar lenni, mert szeret.
2013. máj. 11. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha tudnád hogy milyen szintű érzéseket táplál a srác iránt pontosan. Én úgy vagyok vele ha szeretem a barátnőmet márpedig szeretem akkor nem tetszik más lány és nem is vágyódom utána. Értelmes srácnak tűnsz. Szerintem üljetek le megbeszélni a dolgokat mert később sokkal fájdalmasabb lesz a dolog.

23/F

2013. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)


Semmi érzelmet nem táplál iránta, mert rákérdeztem.

2013. máj. 11. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Na az jó. De ettől még nincs minden rendben szerintem. Kicsit legyél nagyobb figyelemmel rá mostanában. Egy nőt nem elég megszerezni újra és újra meg kell hódítani nem csak fél év után hanem éveken át és akkor biztos vagyok benne hogy nem lesz mitől tartanod.

23/F

2013. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemááár ennyire buták nem lehettek. Mik ezek a hozzászólások? És mit jelentene hogy tetszik neki? Semmit. Emberek vagyunk. Attól hogy imád téged a barátnőd, még rengeteg fiú bejöhet neki külsőre. Ebben nincs semmi. Tuti neked is bejön sok lány, és még meg is nézed őket. Nekem is volt barátnőm, imádtam őt, de attól még tetszettek lányok. Persze semmit nem jelentett ez, nem lestem őket, nem nyomultam. Ezt letagadni olyan mint égről a csillagot letagadni.
2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!