Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz egy viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz egy viszonzatlan szerelmet elengedni?

Figyelt kérdés
Már több éve szeretem viszont 2éve egyántalán nem beszéltem vele még is szeretem. Már kicsit olyan mintha valami képzeletbeli lénybe lennék szerelmes.
2013. júl. 13. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert benned van a kérdőjel is, hogy mi lett volna ha...?
2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert abba vagy szerelmes amit elképzeltél vele kapcsolatban

hogy milyen lenne, ha összejöttetek volna...

én is voltam már így egyszer, de idővel elmúlt (bár én gyakran találkoztam vele)

rájöttem, hogy igazából nem is belé vagyok szerelmes és utána elmúlt az érzés

2013. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok azzal a különbséggel, hogy mi jártunk így pontosan tudom kibe mibe vagyok szerelmes. Szakitott velem mégsem tudom elfelejteni már 7 hónapja!
2013. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez mint utolso valaszoo
2013. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, akarsz róla beszélni?
2013. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!