Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeuusC. kérdése:

Hogyan hódítsam meg? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már megadtam többszöris magamat a fiúnak. De ő már jópárszor megmondta, hogy köztünk barátságál soha nem lehet több. De ugye már volt csak ennél több nem. Azt mondta nem vagyok az esete. De ha lefekszik velem akkor hogyne lennék. nem értem. A fiú 19éves én 15. Valahogy elkéne érnem, hogy belém szeressen. Ötletem sincs, hogy csináljam mert eddig bárkit megkaphattam, Ő az akit tényleg nem tudok megszerezni. És szerintem nem vagyok az a nagyon csúnya sem [link]


Segítsetek légyszíves, hogyan szeressen belém:\\



2013. júl. 5. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy lefekszik veled, nem jelenti azt, hogy szimpatikus vagy neki... A telefonod meg kitakarja a fél arcod.
2013. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, ha egy férfi akar ilyet, az zaklató és feljelentik. Ha egy nő, akkor még tanácsot is adjanak neki...
2013. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg új képet csinálnál, kérlek állj már meg egyenesen és mosolyogj. Köszönöm:)
2013. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy azért kell neked, mert ő az első akinek te nem kellesz?

amúgy lehet, hogy tényleg nem vagy az esete, csak szimplán lefeküdt veled

nem lehet "kényszeríteni" hogy beléd szeressen, így tanácsot se tudok adni, vagy szeret vagy nem

2013. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem miért fekszik le velem ha nem vagyok az esete."

Tényleg ilyen agyatlan vagy? Nem tűnik fel,hogy kihasznál?

Az is jó,hogy 15 évesen csak úgy szexelgetsz a haverjaiddal..

2013. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem azt kértem, hogy leszoljáj;)
2013. júl. 5. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát ezt bebuktad anyukám :D Jobb ha hozzászoksz, hogy nem kaphatsz meg mindent és mindig lesznek emberek akik csak kihasználnak és átbsznak...

Ezért inkább tanuld meg felismerni az ilyen embereket, ezek után meg elég szánalmas ha még te futsz utána.

2013. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem kérted,de megkaptad.:) A viselkedésed alapján meg is érdemled.

Fiatal vagy és naiv,de ez nem mentség arra,hogy ebben a korban csak úgy odaadd magad minden helyes srácnak.

Ő most szépen hasznot húz belőled,valószìnűleg rajtad röhög a haverjaival.

Legalább megtanulod,hogy legközelebb előbb kapcsolatot akarj,aztán szexet.

De fogadjunk,hogy nem jut el az agyadig amiről itt papolok,mert te annyira érett vagy..

2013. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy szánalmas hogy én futok utána de egyszerűen szeretem.
2013. júl. 5. 19:44
 10/17 anonim válasza:
Kép alapján (ha te vagy ) nagyon jó kis csajszi vagy az öcsémnek is ilyen szép lányt keresek mint amilyen te vagy remlem neveszed nyomulásnak de merre laksz ??
2013. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!