Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik úgy találták meg a szerelmüket akik már teljesen kiábrándultak és valami abszurd nevetséges csodának tartotta, hogy olyannal legyenek együtt akivel kölcsönös a szerelem és akivel zsigerből vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Ismerkedem, beszélgetek, de senki sem tud érdekelni, senki sem vonz. Vagy a benső nem stimmel vagy az értelmi képességei vagy nem vonzódunk egymáshoz vagy nem alakul ki viszonzott szerelem. Létezik egyáltalán ilyen kapcsolat?

20/L


2013. júl. 13. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy kiábrándultam-e vagy sem, bár szeretni azért még tudok..
2013. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, létezik :)
2013. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat vársz el.. Ezt már csak abból feltételezem, hogy hiszel a csodákban. Ergó sok mesét néztél kiskorodban, és te voltál apuci hercegnője, aki csak a legjobbat érdemli. Szóval tudatosan úgy nőttél fel, hogy neked igenis jár a legjobb pasi, hibák kizárva. A világ sajnos nem ilyen, ezért sem találod a szőke herceget a fehér lovon.
2013. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak nem jövök össze akárkivel aki nem vonz és nem szeretem. Úgy látszik sajnos tényleg túl nagy elvárás az, hogy vonzódjunk egymáshoz, őszintén szeressük egymást egy normális értékrendű, intelligens 20 körüli férfival....

Nem a legjobbat keresem, hanem azt a férfit akivel el tudjuk egymást fogadni és akinél nem számítanak a hibák.

2013. júl. 13. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:

a mai kapcsolatok nagy része abból adódik, hogy az emberek félnek szakítani és lusták tovább keresni azt akivel összeillenek, megalkuvóak ilyen téren (is), megelégszenek azzal ami van, beletörődnek. Hidd el, jó hogy ilyen vagy, és keresed azt akivel jól éreznéd magad, és nem egy olyan mellett cövekelsz le, akit csak elfogadsz.

27F

2013. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LeftBehind ***** válasza:
Azért azt remélem tudod,hogy a "szemébe nézek és tudom,hogy ő az igazi" nem létezik. Nem kevés idő kell hozzá,hogy egy olyan kapcsolat,amiről te beszélsz kialakuljon. Persze a külső vonzódás egy dolog,de két randi után nem fogsz megismerni senkit,pláne egy röpke találkozás alatt.
2013. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vonzalom alapvető része a kapcsolatnak, ahogyan a szex is, ha ez nincs meg bukott az egész. Persze ezen felül van még sok más tényező ami számít egy kapcsolat kialakulásakor. Mert ugye hiába vonz valaki ha amúgy egy bunkó, primitív alak.
2013. júl. 13. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
engem sem érdekel senki furcsa módon nem tudom talán mert még nem vagyok túl az exemen vagy örökre megcsomorlottem az emberektől 25/L
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!