Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megcsinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megcsinálni, hogy a régi érzelmei újra előjöjjenek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit megismertem. Szerelmes volt belém 4 hónapja, de akkor nem voltam képes új párkapcsolatra. (Kb 2 hónapig szerelmes volt belém.) Pár napja (2-3 hét óta) pedig egy másik srácba szerelmes. Most ő összetört, mert rájött, hogy a gyerek egy $eggfej akibe most szerelmes, és el akarja teljesen felejteni őt.

Hogyan támaszthatnám fel a benne levő régi érzelmeket irántam?

Egyéb infók: Én nagyjából egyidős vagyok vele, a másik srác sokkal idősebb és mindhárman egy faluban lakunk.



2013. júl. 13. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a lánnyal most barátságban vagyok.
2013. júl. 13. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék...elsősorban találkoznotok kellene az udvarlás, a körülrajongás, a sok sok nevetés és humor és az apró pici érintések, gesztusok meghozzák a hatásukat szerintem.. sok sikert!
2013. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2013. júl. 13. 19:08
 4/7 anonim válasza:
Beszélgessetek jó sokat. Fő,hogy legyél vele nagyon kedves és mindig érts vele egyet.Éreztesd vele,hogy rád bármikor számíthat. Ezek után tuti siker lesz.
2013. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nehogymár papucs legyél ember?, nem kell matyizni a háta mögött ha oda mehetsz és nyíltan "megdughatod"... bocs kicsit durva hasonlat, arra akartam kilyukadni hogy ha már volt veled együtt akkor nem idegen, simán nyomulhatsz xD
2013. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ugyanez fiúnál? a sztori más de részleteket írok aki tud segítsen
2013. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyél vele többet,éreztesd hogy te is többet érzel mint barátság,legyél most a legfőbb támasza :)
2013. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!