Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párom szó szerint ELVÁRJA tőlem, hogy fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy hogyan viszonyuljak ehhez a dologhoz már. 1 éve vagyunk együtt, eddig óvszerrel védekeztünk. Én megértem, hogy az óvszer sz*r, mert jajj, úgy nem olyan jó, nem olyan élvezetes, stb. De, ha egy férfi felhúz egy nyomorult gumit, akkor attól nem lehet semmilyen mellékhatása. Ennek ellenére a fogamzásgátló szedése millió meg egy mellékhatással jár, nem cukorka. Hiába magyarázom a barátomnak, nem bírja felfogni, állandóan szemrehányásokat tesz nekem ezzel kapcs. Vélemény?
2013. júl. 13. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nem normális...

a barátod egy tapló.. dobd ki ha nem érti meg.

2013. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasit hagyni kell a fenébe. Világos,hogy nem érdekli az egészséged,sem az érzéseid,csak az,hogy neki jó legyen.
2013. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Önző, mint az emberek többsége.

Ha nem ért a szép szóból, dobd ki. Így neked se jó, meg neki se.

2013. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem normális

ha elmagyarázod neki, hogy az egészségedet kockáztatja és nem érdekli, dobd ki

ennyire lehetne tekintettel rád

2013. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene ennyire ódzkodni a tablettától, mivel a világon millió nő szedi, és csak keveseknél fordul elő probléma. Nyilván nem fognak neked olyan felírni, amitől halálos beteg leszel. Én is szeretnék szedni majd, tudom, hogy úgy a barátomnak is jobb lenne.
2013. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem cukorka, de azért nem is patkányméreg, a legtöbb nőnek az égvilágon semmi baja nem lesz tőle. Persze ettől még nem normális, hogy elvárja, csak - szerintem - feleslegesen csinálsz ebből problémát.
2013. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert, mit vártok amúgy? Hogy majd 1 hónapos kapcsolat után rögtön gyógyszert fogok szedni? Hát, nem, köszönöm. De bírom egyébként, hogy a sok férfi itt okoskodik, aki azt sem tudja, hogy a fogamzásgátló valójában mit művel a szervezettel. Kikapcsol egy természetes folyamatot, leállítja a peteérést, egyik ismerősömnek teljesen leállította mindkét petefészkét, így most peteérésnek se híre, se hamva (= meddőség). Szerintem nem olyan nagy kérés az, hogy inkább támogatást és köszönetet kérnék érte ezért és nem bizonyos megjegyzéseket, meg "elvárást".
2013. júl. 13. 15:47
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
11-es,ez roppant humoros és férfias megnyilvánulás volt,most menj és lődd le magad,te ostoba.
2013. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neked az nevetséges, hogy másnak soha nem lehet gyermeke?! Fogalmad sincsen, hogy ez milyen lelki traumával jár...
2013. júl. 13. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
1 hónap? Te 1 évet írtál. Én lány vagyok, és tablettát fogok szedni! Nem értem mire kell itt hisztériázni! Manapság már az orrcsepptől is meghalhatsz, mégis használod.
2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!