Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elküldeni egy olyan pasit, akibe szerelmes vagyok, de egyszerűen nem működik a dolog és esélytelen, hogy valaha is működne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes... szóval ő érdeklődik feléd, te szerelmes vagy, vonzódsz hozzá és mégse működne? esetleg adtál már egy esélyt ennek a kapcsolatnak? lehet kiderülne, mégse lennétek rossz párosítás. Viszont, ha elakarod lökni magadtól, akkor a legegyszerűbb ha őszintén megmondod neki, hogy nem. Nem kell túl bonyolítani.
2013. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon bonyolult dolog. Elkéne küldeni véglegesen, de nem tudom, hogyan vegyem rá magam.?
2013. júl. 11. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szerinted nem működne, úgyhogy nincs értelme többet találkoznotok.
2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt hogy más után vágysz évek óta plátóian és hiába próbáltad meg vele, azt az illetőt nem tudod elfelejteni.

Ez nálam mindig bejön, a legyünk barátok, meg nem illünk össze -szövegek után még rinyálnak egy sort hogy adjak új esélyt.

ez meg olyan végérvényesen hangzik, meg tudnak rám miatta kellően haragudni/csalódni hogy kiábránduljanak belőlem.

2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!!! Nem tudom, mi a problémátok, de ha szerelmes vagy, ne told el magadtól! Én megtettem :(

Azt hittem jobb lesz így... Azóta minden napba bele halok :(

És tudom, hogy már esélyem sincs vissza csinálni a dolgokat. De ha visszamehetnék egy hónapot az időben, biztos, hogy adnék egy esélyt a dolognak.

Szóval ha szerelmes vagy, akkor próbáljátok meg valahogy...

2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a probléma a párommal. Szeretem, ő is engem. 10 éve vagyunk együtt. DE! Szexuálisan erősen eltérő igényeink vannak ,és nem csak mennyiségre gondolok. Így mindketten másra vágyunk (én rá vágyom, de úgy ahogy régen voltunk és az nem lesz megint mert én kevés vagyok neki)

Szóval boldogtalanok vagyunk mindketten, de szeretjük egymást ezért nehéz a szakítás....


De: én azt mondom, szakíts ha bírsz. Jobban jársz, mert a biztos boldogtalanságnál jobb a boldogság lehetősége....

2013. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes igazán azt nem érdekli hogy működne-e vagy sem.


Amúgy meg használd a logikádat. Azzal meg tudod győzni magad de ez is mint minden probléma csak akkor oldódik meg ha foglalkozol vele. Fetrengős töprengéssel nem.

2013. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hónapogik félretettem azt, hogy működik-e. Csak vele akartam lenni.Szeretem nagyon,de..én hiába akarom ezt a dolgot, ha ő olyan nagyon nem.Csak elvan velem, de semmi komoly.
2013. júl. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!