Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés
Szakítás,1 napja:(

2013. júl. 13. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

legyél a barátaiddal

csinálj olyat ami eltereli a figyelmed :)

2013. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyál.
2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az kemény:/ menny el valahova, de szerintem nem kell beb**ni csak szarabb lesz...csak beszélgess valakivel.
2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?kor?
2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amihez kedved van. Ha épp semmihez, akkor ne csinálj semmit. Hallgass zenét, beszélgess a barátaiddal, ne tartsd magadban a problémát.
2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Froncsi ***** válasza:

Ismerkedj velem... Viccet félretéve sok mindent nem tudsz tenni ellene. Ez egy ideig még benend lesz.

Nem tudom fiú vagy, vagy lány, de az biztos, hogy nehéz lesz egy darabig. Én rengeteget futottam ilyenkor, azzal tudtam levezetni magam. Elvileg nőknek gyorsabban megy a flejtés.

2013. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,19 éves
2013. júl. 13. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled...

Hát ha akarsz írni rám, akkor írj. Fiú vagyok én is. Meghallgatlak.

Mivel elfelejteni nem fogod, foglalkozz vele sokat, amíg már meg nem elégeled.

Beszélj róla, akinek tudsz, értsd meg miért történt. Én ezt szoktam csinálni legalábbis. Igen, sajnos szoktam...

Miért szakítottatok?

2013. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!