Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen hosszú távú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen hosszú távú kapcsolatra lányt találni Pesten manapság?

Figyelt kérdés

Kezdek kicsit pesszimista lenni. Azaz igazság, hogy egy ideje benőtt a fejem lágya (suli befejezve, meló elkezdve), és eldöntöttem, h az eddigi kelekótya életet feladva mostmár párkapcsolat szintjén is megkomolyodom. De mintha lehetetlen küldetést vállaltam volna...ma is ismerősökkel Kazinczy utcáztunk, de csak olyan lányokkal hozott össze a sors, akik előtt semmi jövőkép nincs. kicsit megfeneklettem. Vagy rossz helyre járok? (munkahely ugye tabu, hétvégén meg csak rendezvény, vagy szórakozóhely ami szóba jöhet). Előre köszi a segítőkész válaszokat.


25/f


2013. júl. 13. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatal korosztályt tűztél ki magadnak, a 25-30év körüli nők már megállapodni akarnak.
2013. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem lehetetlen, csak nehezebb

de nem hiszem, hogy szórakozóhelyen találnál ilyet

ott inkább a rövid kapcsolatra mennek

2013. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ameoland ***** válasza:
46%

Segíteni nem hiszem, hogy fog de megpróbálom egy kicsit tisztára mosni ezt.

Te is és az összes ember tudja,hogy nem lehet ezt ilyen egyszerűen elintézni. (pl: találkozol egy buliban egy-két r*bivel,akkor ott nem minden lány r*banc).

Meg, nem tudjuk,hogy jövőkép mögött pontosan mennyire hosszútávú elképzelést szeretnél megkövetelni a komoly kapcsolat miatt. Sokan...rengetegen.. a legtöbb ember csak lézeng a világban. Ez -szerintem- tényleg így van. Kár tagadni, papucs a legtöbb ember és szeretik ha megmondják mit csináljunk,mert így okolhatunk mást ha nem jön össze. Anyám most 41 éves. Két éve találta ki,hogy ő most az xy egyetemre zx szakra megy. Előtte meg elvegetált és gyerekeket nevelgetett. Hagyd a megkomolyodást meg a komoly elvárásokat. Csak keress egy jó tulajdonságokkal rendelkező embert és egymásból hozzátok ki a maximumot a kölcsönös támogatással. És ma hallottam pont: "Az élet egy játszótér csak a felnőttek elfelejtik azt, amit gyerekként még tudtak."

2013. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN, lehetetlen. vagyis nagyon nehéz. találni fogsz rondát, vagy dagadtat akivel mégis lehet hosszú távú kapcsolat. de normálisat azt nem, a mai világban senki sem áll oda eléd, és mondja, hogy igen, ha egy hónapig jól kijövünk, akkor veled maradok még ennyi és ennyi évig. felejtsd el.
2013. júl. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!