Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy jól látható szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy jól látható szépséghibátok (amit mondjuk szégyelltek is) arról mennyire tudtok nyíltan beszéln a párotokkal? Mennyire tabutéma ez?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de fiúk is írjanak nyugodtan csak min nemet írjatok légyszi!
2009. okt. 19. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem van több sebhelyem (arcon, lábon, stb... - esésekből - műtétekből). Én elfogadtam magam így. Nem lehet ellene mit tenni. Ha nem fogadnám el magam ilyennek, akkor miért várnám el, hogy a párom elfogadjon? Egyébként tudtam róla beszélni a párommal, ez van, ez hozzám tartozik, ez amolyan "velem járó" dolog. Sok szemszögből lehet nézni... Lehet szexepilnek istartani :)

23/L

2009. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énis sebhelyes vagyok (24L), de abszolút nem zavar. én azt javaslom mindenkinek h gondolja át mégeccer ezt a szépséghiba dolgot. a fele nemis az, csak túlzásba viszitek
2009. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem sebhelyem van
2009. okt. 19. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:

én kancsal vagyok... nem beszélek róla senkinek, ha látja úgyis tudja. xD max kiröhög. :/ nem tudom elfogadni,elég rosszul érzem magam miatta. nemis nézek az emberek szemébe. :/ állandóan a földet bámulom. :/

de ha úgyvesszük kétlábon járó, jól látható szépséghiba vagyok.

16L

2009. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hm.. nekem talán az orrom fura :D sokáig nagyon nem tetszett, de ahogy eltelt pár év rájöttem h ezerszer rondább orr is van az enyémnél..szóval ez valószínűleg kicsit túlreagált :) nem kimondottan az az orr amire ránézel és szép, dehát olyan szerintem amúgyis kevés van..

van pár heg az arcomon ami a régebbi pattanásoknak köszönhető még 12-14 éves koromról maradtak..

aztáán.. azt hiszem ennyi:D

2009. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja és bocsi, még ez :

nagyon jól tudunk ezekről beszélgetni, mert neki is voltak/vannak pattanásai, nem sok, már nekem se, de ez közös gond :) és az orra is ugyanolyan fura, és nagy is viszonylag mint az enyém..:D úgyh semmi gond nincs köztünk ezzel kapcsban

2009. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17/L
2009. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kicsi a mellem,műtéti sebem kilátszik a nadrágbol,vállam heges a pattanásoktol,és állitolag görbe a lábam...

ki nem sz*rja le

képes volt belémszeretni,váltig állitja hogy én vagyok a mindene...akkor minek foglalkozzak olyannal hogy miért nincs nagyobb mellem,vagy egyenesebb lábam...párom sem tökéletes,mégis szeretem...

22/L


neked milyen szépséghibád van ?

2009. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem szeplős az arcom,és nagyon kicsik a melleim,+ az orrom elég patis+piros :S

15,5/L

2009. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tabutéma, poénra kell venni a dolgot. Senki sem tökéletes, legfeljebb a filmvásznon. Az meg ugye lószar. :) A lényeg, hogy nyíltnak kell lenni, még ha nem is túl könnyű. Kezeld lazán és nem lesz kínos.
2009. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!