Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány! Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány! Hogyan tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Barátom, amióta az eszét tudja önbizalomhiányos. Ezen szeretnék változtatni, félig meddig tudatosan próbálok rajta változtatni. Sokat dicsérem, és mindig szépen elmondom neki, miért tartom különleges embernek. Azt mondta, hogy növeltem már az önbizalmát, de még mindig a béka s*gge alatt van. Milyen módszerek vannak még, amikkel el tudnám vele is hitetni, hogy egy értékes, helyes ember?

2013. júl. 14. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki olyan feladatokat, amik azért igényelnek némi teljesítményt, ha ok nélkül dicséred (illetve ő így láthatja), az sajna pont ellenkező érzést is kiválthat. De ha valamiért tényleg megdolgozik, és ne lehetetlen feladatokra gondoljunk azért, az tényleg nagy sikerélményt adhat, hogy mégiscsak ó valamiben, mégis megy ez neki. Ha elmondod, miben jó, mit tartasz benne jónak, az remek dolog, de ehhez sajna két ember kell: benne is kéne egy elhatározás, hogy igenis ez meg az. Ezt kellene kifejleszteni nála :)
2013. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a semmiért dicsérni. Általában akkor amikor úgy kedveskedik, ami a mai világban sajnos már nem alap dolog, és megjegyzem neki, hogy ezt kevesen csinálták volna meg stb. Köszönöm első a válaszodat:) Még jöhetnének.
2013. júl. 14. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy divat tanácsadóhoz, vidd el edzeni (ez sokat segit)..... Ép testben ép lélek. Találjatok vmi felelöség teljes munkát (mégha kevedsebbet fizet akkor is)......
2013. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az öltözködésével nincs szerintem és szerinte se baj. Ezen már nem tudatosan, de sikerült javítanom. És kondizni is jár néha-néha.
2013. júl. 14. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vok. A néha néha a legrosszabb. Vagy ne menjen, vagy járjon. Pont az ilyen félbehagyott dolgok sugalják az embereknek: "erre se vagyok jó"........ semit se hagyjon félbe.
2013. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek meg az utolsónak szerintem igaza van, de az ő belátása nélkül nem megy, minél többször kell belátnia... én is ezen dolgozom, ezek nem egyszerű dolgok
2013. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!