Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék! Miért nem akar bemutatni a barátom a haverjainak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt de még egyiket sem ismerem személyesen pedig gyakran jár velük bulizni.Engem soha nem hív magával,és amikor egyszer összefutottunk az egyikkel akkor sem mutatott be..miért? lehet h szégyell? Mindig azt mondja h majd befog..
2013. júl. 14. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én se szeretem bemutatni a haverkonak az aktuális csajt, egyrészt szeretem kettéválasztani a kettőt, másrészt volt már rá példa, hogy rányomultak.


Arra is láttam már példát, hogy nagyon egyik haverom csaja nagyon jól kijött a társasággal, és persze ez tartott szakítás után is, a csávó meg inkább kivált a társaságból, mert nem akart találkozni vele.


Meg aztán az se kell az embernek, hogy véleményt alkossanak az ember csajáról.


Tudod milyen rossz érzés, hogy azért vagy együtt valakivel, mert jól érzed magad vele, aztán az egyik haverod elkezdi fikázni valami miatt, összerombolva az eddigi világodat?


Saját magát is, és a kapcsolatot is megvédi ezzel, hogy nem mutat be.


Örülj neki, hogy a haverjainak nem ad lehetőséget, hogy véleményt nyilvánítsanak rólad, mert az a kapcsolatba is kerülhet, ha naiv és hallgat a közeli személyek véleményére.

2013. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ismeri a haverjait.


Nekem is volt olyan baráti társaságom, ahol próbáltam a minimumot kiteregetni a magánéletemből, mert ismeretem őket, volt egy sajátos stílusuk.


Ha olyan lenne a társaság akkor már nyugodtan bemutatott volna, gondolom van egy két primitívebb ember, akit Ő elfogad, de téged kellemetlenül érhet.


Szóval, rövidre fogva, ha olyan lenne a társaság, akkor bemutatott volna, vannak olyan emberek/ember, akik miatt nem mutat be. Egy időben nekem is volt ilyen baráti társaságom, sőt egy lány akivel kavartam Ő is a tagja volt, sőt még egy olyan ember is, aki nagyon durván tud kötekedni, és hát be is találta a lányt, aztán még én éreztem magam kellemetlenül.

2013. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! csak hát rosszul esik mert én mindegyik barátnőmnek bemutattam..ráadásul mindenki azt mondja h a külső adottságaimmal főleg nem értik és ezt most nem nagyképűségből írtam.
2013. júl. 14. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondom, szerintem fölöslegesen keresed magadban a hibát. Nem veled van a baj, hanem a társasággal, és ezt ő jól tudja. Nekem is volt olyan társaság, amitől hidegrázást kaptam volna, ha barátnővel együtt mentem volna.
2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel h radnyomulnak
2017. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny
2021. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!