Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

Pénteken egy társaságban voltam az exemmel. A párom tudta, ismerik egymást, nem zavarta a srác jelenléte, sőt, ő mondta, hogy nyugodtan menjek, találkozzak a régi haverokkal, nem baj ha ott az exem is.


A volt pasim ivott, nyomott volt egy kicsit és bepróbálkozott nálam, hogy nosztalgiázzunk egy kicsit. Természetesen visszautasítottam, de ő erőltette a dolgot, tapizott, stb, közben odajött az öcsém és mondta neki, hogy szálljon le rólam, ekkor abbahagyta, mi meg hazamentünk a tesómmal.


Tegnap írt egy mailt az exem, bocsánatot kért, ilyesmi. És ezt a levelet látta ma meg a párom, aki teljesen kiakadt a dolgon. Szerinte el kellett volna mondanom neki, hogy mi történt. Szerintem meg nem történt semmi, kezeltem a helyzetet, nem lényeges a dolog.


Kinek van igaza?


2013. júl. 14. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el
2013. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a saját szemszögéből mindenkinek
2013. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
barátodnak
2013. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A leendő expasidnak.


Gondolom már csak egy pohár piányira, v egy unszoló mondatnyira vtál már te is attól, hogy beadd a derekad, így inkább sunyítottál...

2013. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg a párodnak van igaza, egy pasinak általában nem tetszik az ilyesmi(valaki fogdossa a csajukat), főleg ha az a valaki ex...
2013. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az a fő gond, hogy a párom elég sarkítva kezel mindent. Kb. 1 perc volt ez az egész dolog, de ő mindjárt azt szűrte le, hogy az exem visszaélve fizikai erejével "személyes szabadságomban korlátozott", vagyis nem hagyott elmenni, erőszakosan viselkedett, szerinte nem ember az olyan, aki úgy fogja meg egy nő karját, hogy nyoma marad.


Hülye gyerek bőröm van, állandóan kék-zöld vagyok, annyira fehér, vékony a bőröm. Valójában annyi volt az egész, hogy kicsit arrébb mentem, ő odajött hozzám, hozzámhajolt, amikor mondtam, hogy hagyjon a hülye szövegével, akkor megfogta a karom, nekinyomott a falnak, megfogta a másik kezével a derekam, megpróbált lesmárolni,, elhajoltam, nem tudtam eltolni magamtól, ekkor jött az öcsém és szólt neki, erre elengedett.


A párom közölte, hogy ha meglátja az exem, lesz pár keresetlen szava hozzá. Szerinte elbagatellizálom a dolgot, holott pont azért nem akartam elmondani neki, mert nem akarok balhét. Nem volt vészes a szitu. Meg bocsánatot is kért. A barátom szerint meg undorító, hogy kijózanodva levelet ír, mert szerinte ebből is látszik mekkora kis csíra, hogy betojt, mentegeti magát, ronyózik nehogy bemártsam a csajánál.

2013. júl. 15. 00:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek után meg, megérdemli, hogy kapjon, de nem csak egy két szót, vagy nem tudom mennyire fog tetszeni, ha mindig rád mászik... Ezzz teljesen érthető a pasid részéről...
2013. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmondhattad volna, de végül is nem történt semmi, minek idegesítenéd ezzel?
2013. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hanariko ***** válasza:
Elmondhattad volna, hisz ha nem történt semmi köztetek, meg vissza is utasítottad, akkor neked nincs mitől "félni".
2013. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tragédia, hogy nem mondtad el, de végülis el is mondhattad volna, hogy ilyen kellemetlenségbe ne kerülj. Legközelebb úgy csináld, hogy elmondod és nem lesznek ilyen félreértések. Ha azt nézzük illő dolog elmondani, mert ez azért nem olyan "miújság? -semmi kül, nem történt semmi se". Persz én gondolom azért nem mondtad el, mert amikor exeddel jártál ezek a dolgok természetes dolgok voltak és nem egy vadidegen tapogatott, nyomult. Jól tetted, hogy visszautasítsd, de beszélj a pároddal, hogy "bocsi". Ne legyél konok, mert az nem jó. Beszéljétek meg.
2013. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!