Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm nem szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm nem szeretné, hogy felhívjam gyakran, nem becézgethetem, majdhogynem hivatalos hangnemben beszél velem, az normális?

Figyelt kérdés

Volt egy kis összeszólalkozásunk 3 napja. Akkor azt hittem megbeszéltük a dolgot, de azóta alig akar beszélni velem, és hogy ha beszélünk, akkor csak olyan hangnemben hajlandó, mint egy baráttal. Ráadásul megtiltotta, hogy minden nap felhívjam. Csinált már ilyet. Nem érdekelte akkor sem és most sem, hogy ez nekem mennyire rosszul esik. Én sosem tennék ilyen senkivel, mert tudom, hogy mennyire szörnyű érzés. Ezért nem értem, hogy ő hogy teheti meg. Mit gondoltok?


21F, 20L


2013. júl. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd vele te is ugyanezt
2013. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amélia:) ***** válasza:
elég önző...
2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány létemre annyit tudok mondani, h ez egy hepciás kis pics*...o.O Haragszik még ez szemmel látható...Várd meg h, lecsillapodjon, mert ennek h, össze vissza kínoz ennek semmi értelme, annak meg pláne nincs h, ezt hagyod is...Ne hívd azt kész...Persze bazi rossz nélküle, meg hű de rohadtul szereted attól még nem kellene hagynod h, így bánjon veled...De azt csinálsz amit akarsz, de ne légy már ennyire kis izé :D
2013. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy érzem, hogy túlságosan mindent elviselek. De nem tehetek mást. Szeretem. Nem tudnák nélküle élni. Csak reménykedhetek, hogy megváltozik.
2013. júl. 15. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem halsz bele ha kicsit hanyagolod...Biztos h tudsz nélküle élni :D 20 éven át ment már pár hét se nem oszt se nem szoroz :D Hagyd, hagy nyugodjon meg, ne kínozd magad feleslegesen...Olyan mint ha Te jobban szeretnéd mint ő Téged...o.O
2013. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tudNÉK


Egyébként próbáld vele személyesen megbeszélni, próbáld meg kiengesztelni valahogy.

2013. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!