Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátom folyton képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátom folyton képeket akar küldeni róla meg a mostani csajáról. Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

De ilyen nagyon durva képekre gondoljatok, amiken pl. nyalogatja a csajt mindenhol, kivan mindkettőnek mindene, értitek :D Eddig is jóban voltunk a szakítás után, beszélgettünk msnen párszor, és amíg fel nem szedte ezt a csajszit, tök normális témái voltak, most meg már szinte nem is lehet vele másról beszélni, csak ezekről a képekről, meg részletezi nekem folyton, hogy mikor mit csinált a csajával, hiába mondom neki, hogy bocs, de ez nem rám tartozik, hanem rájuk kettőjükre...

Gondoltam rá, hogy biztos féltékennyé akar tenni, de anno én szakítottam vele, mert márnem szerettem, és azt is nagyon jól tudja, hogy nekem is van már azóta új barátom, szóval azért ennyire nem lehet hülye. Vagy mégis?


2009. okt. 19. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak boldog a lánnyal és meg akarja veled osztani az örömét. Bár nekem reálisabb, hogy féltékennyé akar csak tenni. Ne azt mondd, hogy nem rád tartozik, hanem azt, hogy nem érdekelnek azok a képek. Ne haragudjon, de nem vagy rá kíváncsi.
2009. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van. Talán ő még mindig érez irántad valamit, és ez teljesen be is illene a képbe ha te szakitottál még annó. Kiváncsi hogy hogy reagálsz ezekre a dolgokra, lehet ebből akarja leszűrni, hogy érzel e még kicsit is valamit iránta vagy sem. De ez nem normális. Mondd meg neki hogy nem érdekel, tényleg.
2009. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem amúgy, hogy a barátnője tud-e arról, hogy a pasija olyan képeket küldözget szét az ismerőseinek, amin ő meztelenül pózol, erre azt felelte, hogy tud róla. Most komolyan, 14 éves lányról van szó, szerinted mi lesz a lányból 5-10 év múlva, ha most ilyeneket enged meg a pasijának?
2009. okt. 19. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, és küld tovább a puruttya blogra.
2009. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg iwiwen keresd meg a csaj apját, és küldd el neki. Garantáltan békén fog hagyni ezután :D
2009. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés előző válaszomhoz: 5-10 évig legalábbis... ha csak nem a cellatársával készült képeket fogja majd küldözgetni :)
2009. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadtól is rájöhetnél, hogy az exed egy fogyatékos idióta, nagyobb mint a mostani nője.
2009. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!