Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy összehasonlít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy összehasonlításképp mindig felhozódik az exbarátom? De mindig csak rossz példa.

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld nem felhozni..... nekem volt olyan pl hogy egyik exem szemüveg volt.volt egy csaj aki szintén és mondtam hogy jóláll neki a szemüveg stb aztán mondtam hogy nekem tetszik egyik exem is azvolt és semmi bajom vele és ettől szinte megsértődött.de volt még pár érdekes eset szóval én próbálom soha fel nemhozni.
2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szemüveges*
2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szemüveg volt az exed? és jól nyalt? :D
2010. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én menekülnék, de biztosan van aki még ezt is kibírja :D
2010. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ugy, mint rossz példa, ha ugy, mint jo példa semmi esetben sem normális. Sorry
2010. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel az exet sehogy az a legjobb!
2010. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!