Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit csináljak ha ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon féltékeny. Már az elején kiakadt azon hogy egy lány profilképét belájkoltam facebookon.

A következő az volt hogy van egy lány akivel szoktam dumálni, haverkodni de nem hiszi el hogy semmi sincs köztünk. Olyan is volt hogy kiakadt mert házibuliba megyek és lányok is lesznek ott.


Ismerősnek jelölt egy lány facebookon és visszaigazoltam neki. Erre a barátnőm rögtön megrohamozott a kérdéseivel hogy ki az a lány, honnan ismerem és ha nem akarok tőle semmit akkor miért igazoltam neki vissza... Egyébként nem ismeretlen a lány aki megjelölt ismerősnek.


Észrevette hogy egy lány belájkolta valamelyik képemet és elkezdett kérdezősködni hogy ki az a lány, meg látta h jól néz ki és akkor már rögtön folytatta azzal hogy akkor próbálkozzak be nála, stb...


Ez még csak egy része a problémáknak, ha vki úgy érzi hogy tudna segíteni akkor írjon privátot és leírom.


2013. júl. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
En szeretem ha a baratnom feltekeny, mert az jelzi, hogy szeret Teged es fontos vagy neki. Igaz a mostani nem annyira az, es zavar is, mert En az vagyok az elozo kapcsolataim miatt, sajnos... Ez ellen nem tudsz mit teni, csak annyit, hogy probalsz vele beszelni errol, hogy ez megfogja mergezni a kapcsolatot es nem lesz jo vege.. A feltekenyseget nagyon nehez felretenni sajnos, pedig jo lenne. A bizalom fontos dolog, de ki kell erdemelni. Nem azt mondom, hogy Te biztos olyan vagy aki megcsalna Ot, de neki ez benne van, es nehez kiolni.. Bocs az ekezetek miatt,, de telefonrol irok.
2013. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny fajta vagyok, de ez azért túlzás részéről.

Esetleg nem tettél valamit, amitől ennyire bizonytalannak érzi a helyzetét?

Szerintem mást nem tehetsz (saját tapasztalatomból kiindulva), minthogy beszélsz vele, biztosítod, hogy ha más lány kéne neked, akkor nem vele lennél, de te mégis vele vagy, és mondogasd neki/éreztesd vele, hogy szereted, stb. Plusz beszélj vele, hogy attól még, hogy vele vagy, vannak barátaid, és fb-n ez nem jelent semmit, hogy elismered, hogy igen, láttátok már egymást, és mittudomén, osztálytársak voltatok általánosban vagy ilyesmi (mármint, ne hazudj, csak mondd el neki, ha kérdezi, hogy honnan ismered, és miért jelölted vissza).


De azt is mondd el neki, hogy zavar téged, hogy ennyire nem bízik benned, és hogy egy kapcsolatnak bizalomra kellene épülnie, és ha továbbra is ennyire bizalmatlan, akkor nincs értelme az egésznek, mert ezzel aláássa az egészet és tönkre is teszi.

2013. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!