Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyamatosan ''a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan ''a fenekembe van'' és nevetségesen féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt, és ő már szerelmes. Én még nem, de már érzem hogy ez idővel változni fog. Kivéve ha folytatja ezt a fajta viselkedést. Ha egy társaságba vagyunk, ő folyamatosan puszilgat, ölelget, de tényleg.. MINDIG! Én alapból nem vagyok ez a típus hogy mások előtt csináljam ezeket a dolgokat, mert szerintem undorító ha a többiek előtt heves csókolózásba kezdünk. Még egy puszi okés. Van neki egy bátyja aki bejelölt facen, és beszéltünk egy pár szót.. Na ezen ő ki akadt, hogy mi az már hogy rám mert írni, és ezért össze veszett a bátyjával. A bátyja ki is törölt azt ismerősei közül. Már ezt egy hete is megmondtam neki hogy ezzel fogja ezt az egész kapcsolatot tönkretenni.. De ez, hogy kitörölt a bátyja, nevetséges. Mit csináljak? Ha féltékeny egy fiú, az miért van? Csak azért mert nem bízik a barátnőjében, vagy akár másért is lehet? Köszi előre is a válaszokat! 17L

2013. júl. 14. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam csak ő még a barátaimtól is el akart tiltani , na hát én ezt nem hagytam megmondtam neki ha továbbra is ezt csinálja akkor teljesen elmar maga mellől nem 1szer mondtam többször el kellett mondanom de legalább felfogta , szerintem ülj le vele beszélgetni és mond meg neki őszintén mi zavar és hogy neked milyen szar ez az egész helyzet és milyen rosszul esik hogy nem bízik benned ...

16/L

2013. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Froncsi ***** válasza:

Ha a srác önbizalomhiányos, akkor is féltékeny lehet (bár ez nagyon erős féltékenység, amit te írtál)

Fél attól, hogy nem tud megtartani. Szerintem társaságban is azért ölelget, meg mászik rád, hogy mindenkivel tudassa, te az övé vagy.

Mindenképpen neki kell megváltoznia, te nem nagyon tehetsz ellene semmit. Magyarázzad el neki, hogy a féltékenysége alaptalan, és akkor fog elveszíteni, ha tovább folytatja ezt. Ha nem tud megváltozni, az bizony a kapcsolat rovására mehet

2013. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szeret:S Beszélgess erről, hogy nyilvánosan ne puszilgasson, stb... Beszélgess. Bármennyire is támad, maradj nyugodt.
2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én őskövület vagyok, de már ott megakadtam:


nem vagy szerelmes ? akkor minek vagy vele?


manapság csak pótcselekedtek? van pasid, hogy nehogy ne legyen ???!!!!!!


valósuínűleg azért féltékeny, mert szerelmes.

te meg csak játszol vele.

2013. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, a féltékenység tönkre tehet egy kapcsolatot...

Az enyémet is, a legutolsót sikeresen...

2013. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4.válaszoló: Nem játszok vele. De nálam a szerelem nem ilyen könnyű. Szeretem, de még nem szerelemből. Én ebbe nem látok semmi különöset.

2013. júl. 14. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Keverd le, ez csak rosszabb lesz.

Az is ízléstelen, ha egy társaságban lesmárol, de ha meg tudja, hogy te ezt nem kedveled, akkor meg egy önző kis p.cs is.

2013. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Farokfelcsapva menekülj! Óvd magad! 53/F - 20 éve családgondozó vagyok. - szakmai tapasztalat: ezzel típussal borzasztó lesz az életed.
2013. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!