Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha túl jófejnek születtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl jófejnek születtem és egyszerűen szánalmasnak tartom a bunkózást és a "farok" viselkedést akkor sosem lesz barátnőm, igaz?

Figyelt kérdés
Próbáltam gyökér lenni, lett barátnőm de nem bírtam sokáig, az nem én voltam. Szeretek törődni a csajokkal, előzékeny lenni. Érdekes hogy haverok között meg a társaság elismert, központi része vagyok, de a lányoknál bunkózni kell, nekem meg az nem fekszik, szánalmasnak tartom. Forever alone lesz a vége, igaz? :S
2013. júl. 15. 22:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sok nőtől hallom azt hogy nem ajánlana egyik barátnőjének sem,mert tudja hogy csak rosszul járnék velük.


Nem tudok bunkó lenni. Azt mondják a csajok, hogy nekik kell a kihívás de én úgy gondolom, hogy legyen kihívás az élete a lánynak, én meg a biztos pont benne aki közelében nincsenek problémái. Félre ne értsetek, nem arra gondolok hogy lelki szemetesnek használjon,azt sosem hagyom.

2013. júl. 15. 22:58
 12/19 kacsacsoruemlos ***** válasza:
én néha bunkózok a barátnőmmel de valamiért nem tudom visszafogni magam. ez belülről fakad. szerintem ha nem ilyen lennék unná a kapcsolatunkat vagy nem tudom.
2013. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor tök mindegy, hogy bunkó vagy vagy jófej, lesz csajod. Mondjuk ha nem nézel ki jól, akkor is tök mindegy.
2013. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azért kikérem magamnak hogy a több mint egy tucat barátnőm után ne tudjam használni a farkamat ;)


Az egész úgy kezdődött, hogy egyszer eldöntöttem hogy a régi partyarc,piás,cigis,züllős énemet lehúzom a WC-n. Megtettem, önkénteskedem, tanulok,próbálok egzisztenciát építeni, mellette normális vagyok az emberekkel, minden nőnek megadom a tiszteletet - annyira amennyire ő is nekem.

De azóta nincs barátnőm, kivéve azt az egy lányt akivel két hónapig jártunk.


Beleuntam abba hogy a nemtörődöm-parasztság jön be a csajoknak, gondoltam én majd megmutatom hogy lehet komoly kapcsolatom úgy valakivel, hogy nem elvárás hogy néha veszekedjünk egy kicsit "játékból", veszekedjen a főnökével meg azokkal akiket utál, egy kapcsolatba nem való. Normális emberek megbeszélik a gondjaikat és boldoggá teszik egymást, nem használják ilyen-olyan célokra. Hát...nem jött be. Már ezen az optimista szemléleten túl vagyok, átestem az elkeseredettségbe, hogy sosem találok pozitív személyiségű nőt aki nem a férfit tekinti kihívásnak az életében, hanem az életét és a férfi a "búvóhely".

És 22 vagyok.

2013. júl. 15. 23:04
 15/19 anonim ***** válasza:
én nem bírom a bunkó srácokat...
2013. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy használni tudod, de viselni láthatóan nem. :)
2013. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval jól nézel ki és jófej is vagy és mégis idejössz sírni mint egy fürdős k**va? Gratulálok! Ez az oldal valami elképesztő... Mármint a gyk. Itt nem csak a csúnya, csóró, alacsony, vékony srácok de már a menő, jófej, jó pasik is panaszkodnak. Az eszem megáll. Kismillió ember van akinek a legkisebb gondja is nagyobb mint a tiéd de gyere csak nyafogni ahelyett hogy kihúznád magad és tennéd a dolgodat. Folytasd az életed! Nincs nőd? Hú micsoda tragédia. Majd lesz, kitartóan keress, ismerkedj és lesz. Kész.
2013. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy a barátnő-jelöltjeid most kezdenek felnőni. Még messze nem felnőttek, de változnak az igények. Erre a változásra nem tudsz reagálni és bennük keresed a hibát.
2013. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az mi hogy próbáltál gyökér lenni...Az a tiszta ha magadat adod.A mostani mindent kirakunk a kirakatba amink nincs lányoknak a bunkók jönnek be,akik teszik a fejüket ez tény,de vannak még normális emberek remélhetőleg.Egyébként a mai korodbeliek vagy melegnek öltöznek,nem ecsetelném

vagy bunkók.Nem látok egy normálisat sem,kiváncsi lennék te melyik kategoriába tartozol valojában.Jóéjt!

2013. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!