Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívogatom részegen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogatom részegen? Mi van velem? Szánalmasnak érzem magam.

Figyelt kérdés

Tehát egy gyönyörű lányról van szó. Aki az enyém lehetett volna, de elhagytam az ex barátnőm miatt akivel 2 éve voltam/vagyok együtt. Én úgy érzem szeretem a barátnőmet, de néha úgy érzem csak a megszokás és a 2 év köt hozzá, és tudom hogy mindennél jobban szeret engem. Nem merem elhagyni őt...képtelen vagyok rá!

De nem értem saját magamat. Részeg állapotban már nem egyszer csörgettem a másik lányt (erre ő egy sms-ben válaszolt, megkért hogy töröljem a számát) de én nem töröltem ki mert nem akarom! És azóta újra megtörtént. Gondolom teljesen hülyének néz..

Volt már vki ilyen helyzetben?


2013. jan. 30. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szánalmas húzás. Amellett, hogy megkért, hogy hagyd békén, de te továbbra is csinálod. Ha ez így megy, előbb-utóbb gyűlöletbe fog átmenni az a kis jó is, amit esetleg mér érez. Hagyd abba.
2013. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Töröld ki a számát. Hidd el magadnak teszel jót. :)
2013. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen :/ Hasonló legalábbis.

Szakított velem a barátom, és utána másik fiúval kavartam, de tudtam, h azzal a fiúval nem lehet komoly kapcsolatom, és haragudtam magamra, amiért beértem egy kalanddal. Utána persze szidtam magam, és részegen, hajnalban hívtam a volt barátom, hogy milyen hülye vagyok, és hogy úgysem lesz olyan barátom, mint ő. Szánalmasan viselkedtem.


Viszont ha már most érzed, hogy talán csak megszokás a kapcsolatotok, és úgysem vele akarod leélni az életed, szerintem jobb lenne véget vetni neki.


20/L

2013. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De én képtelen vagyok elhagyni a barátnőmet...nem tudnám megbántani mert szeretem...de ez már nem szerelem.

De az már gáz hogy hajnal 4-kor a másik lányt hívogatom :/

2013. jan. 30. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Gáz mert nem vagy tisztességes a mostani barátnőddel.. bocsi, de nem érdemled meg, ha egy kicsit is szereted akkor vagy változtass magadon és légy őszinte vele, próbálj meg megtenni mindent a kapcsolatodért vagy hagyd el... Ne rabold az idejét...
2013. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, mit érezhetsz. Próbáld magad észérvekkel meggyőzni, hogy nem érdemes tovább húzni. Ha nem akarod megbántani, gondolj arra, mennyire rosszul esne neki, ha tudná, hogy más lányt hívogatsz.
2013. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!