Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó képű, de "csoró"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó képű, de "csoró" pasi, ti rá hajtanátok? 20/l

Figyelt kérdés

Nem tagadom én elég jó anyagi helyzetben élek, és attól félek ,hogy anyámék ez a pasi miatt folyton az én véremet szívnák, csak az a baj, hogy nagyon tetszik.:/

Magas, nagyon izmos, és olyan az arca mint egy modellnek.

De se munkája , semmi, az anyával él, azt hiszem most végzett a sulijával is..Sokszor látom szegényt , ha eljön egy szórakozó helyre folyton nézi mi mennyibe kerül, és hiába nézi egy csomó csaj teljesen lesz**ja. És ezért is érdekel ennyire. Van benne valami furcsa és különleges , és szerintem be jönnék neki (egyszer mellé ültem, és nagyon nézett, persze úgy, hogy ne vegyem észre). ő is 20 éves, de én azt látom rajta, hogy elég tapasztalt, de kicsit olyan agresszív arca is van..mintha valami nem lenne rendben vele teljesen, de szerintem csak alapból ilyen, és szerintem nagyon jó lehet az ágyban is , csak elég döntés képtelen vagyok, ha értitek:S

Aki ringyózni akar az írjon csak egy csillagot! nem tartom magam annak, más véleménye meg ezen a téren nem érdekel!.


2013. júl. 15. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Ott már bajok vannak ha valaki a szerelemben azt nézi hogy a másiknak mennyi pénze van..

űHiába, elfajzott világ ez.

2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ribi.
2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
elolvastam, de a vége már nagyon komolytalan, SZERINTED JÓ AZ ÁGYBAN? istenem
2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Jöjj vele össze, aztán gyere vissza sírni hogy hetente kétszer megvert...
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább ad át nekem a lehetőséget, engem érdekel
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
ki ez a pasi?:D
2013. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát hogy ha,rajta van azon hogy kikerüljön ebből a helyzetből akkor igen,ha nem dolgozik és mindig az anyja tartja el akkor hagyd.Mert lehet csak pénz miatt kellenél neki..sőt ebben az esetben biztos.

Mi is az átlagnál jobban élünk,persze vannak nehéz időszakok nekünk is,de én összejöttem volna egy lánnyal aki szegényebb,de le se szart.

2013. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorol irodalom órára.Ne bántsátok érte,író akar lenni.
2013. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Magas, nagyon izmos, és olyan az arca mint egy modellnek.


modellnek küld el vagy biztonsági őrnek

2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
De szánalmas vagy!
2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!