Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy pasi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy pasi után "futni"? Egyáltalán érdekel egy férfit egy olyan nő, aki "nem hagyja békén"?

Figyelt kérdés
Egy üzletben dolgozik,ahol amint meglátott,megtetszettem neki.Nekem is bejött,csak én nem vagyok független,én egy boldogtalan kapcsolat befejezésén dolgozom,ami nagyon nem egyszerű.Még párszor vissza mentem az üzletbe,hogy láthassam.Csak beszélgettünk,míg végül elmondtam,hogy nem vagyok szabad.Nem örült neki,de folytattuk a beszélgetést telefonon.Aztán csak egyik napról a másikra nem jelentlkezett.Elmentem a munkahelyére és megkérdeztem mi a gond.Elmondta,hogy átgondolta,hogy ez nem tisztességes,hogy nekem van valaki és így tartsuk a kapcsolatot.Ennyi volt.Én nagyon ki vagyok borulva,nagyon sokat jelentett nekem.Egy férfinál sem éreztem az,amit nála.Nem tudom,hogy ezek után próbáljak-e tenni valamit.Mondjam el,hogy véget vetek a kapcsolatomnak és együtt lehetünk,vagy hagyjam az egészet.Nem akarom zaklatni.De annyi megválaszolatlan kérdés maradt bennem.Lehet más oka van rá és ez csak kifogás,mert ha két ember együtt akar lenni,akkor együtt lesznek,bármi is történjen.
2013. júl. 15. 16:18
1 2
 1/12 Justicar ***** válasza:
88%
Csak magadnak köszönheted. Miért vagy még egy szar kapcsolatban, ha ott van valaki más, akivel jó lehetett volna?
2013. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Justicar ***** válasza:
100%
Viszont szerintem nem fogja bánni. Próbálkozz be nála, és kívánom, hogy sikerüljön!:)
2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tisztességes addig mással flörtölni amíg van valakid.. Ilyen erővel akkor is megtehetnéd akárkivel, mert mindig jön egy új egy jobb.. Biztos nem jönnék olyannal össze aki miattam szakít a párjával.
2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem pont miatta tenném,csak miatta hamarabb.Nem is fekszem le a párommal,nincs köztünk szinte semmi,csak bonyolult a külön költözés.
2013. júl. 15. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még tisztességes férfiak. Köszönöm. Szerintem előbb be kell fejezned a régit és teljesen tiszta lappal felkeresni az újat pasit.
2013. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább örülnék, hogy végre egy férfi akinek van becsülete és tartása.

És szerintem teljesen jogos amit mondott. Ha majd lezárod a kapcsolatot próbálkozol újra. Így tiszta minden.

2013. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért bonyolult külön költözni?

Párom hasonló helyzetben volt, mikor megismertem (előttem szakítottak már), és csak amiatt voltam rá picit mérges, hogy nem az első randin mondta ezt el, hanem csak a másodikon (bár valahol persze érthető, de na...). Egyértelműen tisztáztuk, hogy egy hónapot kap(nak), ha azalatt az ex "nem talál" albérletet, minden kapcsolatot megszakítok vele (plusz ez idő alatt csókon kívül más nem is történt, és a lány tudott rólam, nem a háta mögött folyt).

Én azt tudnám elképzelni, hogy úgy adtad elő a "lezárt" kapcsolatodat, mint aki bizonytalan abban, hogy vége van. Így viszont ne csodáld, hogy nem akart belefolyni. Normális ember nem akar harmadik fél lenni.

2013. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köztünk semmi se történt és úgy beszéltük meg,hogy csak ismerkedünk,barátkozunk és ha vége a kapcsolatomnak,akkor majd meglátjuk mi lesz.

Nem tudom,hogy akar-e még hallani rólam,nem akarok szánalmas lenni és "zaklatni".

2013. júl. 15. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, akkor ez a baj: "ha vége a kapcsolatomnak"...Mindegy, hogy tetszettél-e neki, tisztességes ember nem folyik bele egy hármas kalandba, és barátkozni meg nyilván nem akar ezek után.

Itt tényleg te hibáztál, előbb le kell zárni a kapcsolatot, aztán ismerkedni, különben ilyen szar helyzetek alakulnak ki. Téged is meg lehet érteni, nem arról van szó, de a srác szemszögéből nézve tök normális, hogy nem "ismerkedik" veled.

2013. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy nő akinek van férje és úgy szeretne velem kapcsolatba kerülni. Nálam ez nem játszik hogy bebiztosítja magát velem és utána elválnak. Ha valami nem működik és nem is lehet megjavítani akkor véget kell vetni, és úgy kezdeni másik kapcsolatot. Esetleg úgy belemennék hogy ha a férjtől hallanám hogy vége és őt nem zavarja mert akkor biztos elválnak.
2013. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!