Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy akadályozhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akadályozhatnám meg hogy mindenkivel flörtöljek?

Figyelt kérdés
Én nem akarok de tegnap beszélgettem egy sráccal aki szerint nekem ő tetszik, mert hogy folyamatosan flörtölök vele. Megkérdeztem hogy csak vele szoktam, vagy másokkal is. Erre annyi volt a válasza hogy: Mindenkivel. Hogy lehet mindenkivel flörtölni? Magas a feromonszintem vagy micsoda? Én nem érzem hogy flörtölnék...

2013. jún. 22. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Uram atyám :D
2013. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lényed, a megjelenésed és a viselkedésed kicsit kihívónak hat. De ez miért baj? Bizonyos határok közt inkább előny.
2013. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nekem van barátom már egy éve... Új munkahelyem van, kikezdett velem a főnök egy srác akinek 4 éves kapcsolata van hívogat ide oda... Hazafele a metrón akartak felszedni ketten és a buszúton is beszélgettem egy sráccal aki később felkeresett. Kicsit azért kellemetlen egy idő után.
2013. jún. 22. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Én férfiben vagyok ugyanez...Szinte mindenkivel,aki lány és beeszélek kb egyformán beszélek,és mind úgy érzi,ki kezdek vele.

Pedig csak simán beszélgetek...

2013. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a viselkedés tanulható, azt viszont Te mit teszel és hogyan ebből nem lehet tudni,

az meg hogy hívogat ide - oda, már ne is haragudj, de TE nem nyílt kártyákkal játszol, mert nem utasítod vissza, tetszik Neked így viselkednek Veled, gondolkozzál el ezen N

2013. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mindig szólok hogy nem lesz köztünk semmi mert van barátom és őt szeretem... De ennek ellenére is hív fagyizni én barátira veszem.
2013. jún. 22. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj de ha ő nem barátira veszi és igent mondasz a találkozásra, akkor részedről hiába baráti a szándék, részéről nem, így tehát összességében ez nem túl tiszta dolog a barátoddal szemben.

Amúgy én is ilyen típus vagyok mint te, szóval megértem ezt a helyzetet, de az ilyen szitukat úgy tudod elkerülni, ha nemet mondasz,ez eléggé egyszerű...

2013. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha viszont ő is olyan típus mint én (nem ismerem annyira) akkor simán lehet hogy ő is barátira veszi én nem tudom, csak elég fura hogy poooont most nincsenek jóba a barátnőjével... Szerintem ha én megmondom tisztességesen hogy nem akarok semmit onnantól már saját hibája az embernek ha nem veszi tudomásul.
2013. jún. 22. 15:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs arról szó, hogy te folyamatosan flörtölnél.

Arról van szó, hogy egy srác úgy akar felszedni, hogy azt mondja, hogy valójában te akarod őt.

2013. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És minden srác a környezetemből így akar felszedni, ez igen csak valószínűtlen
2013. jún. 30. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!