Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti viselkedtetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti viselkedtetek már így? Mire utalnak ezek a mondatok?

Figyelt kérdés
hogy szakítás után eljátszottátok, hogy az exetek már kicsit sem érdekel és hazudtatok önmagatoknak is és a barátaitoknak is? (pl jajjj olyan jó szinglinek lenni, sosem éreztem még magam jobban, kicsit sem hiányzik a volt barátnőm stb?)
2013. júl. 16. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra, hogy magában elnyomja az érzést de így csak rosszabb lesz én csak tudom.
2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor csináltam, amikor iszonyatosan hiányzott a barátnőm és csak így próbáltam meg távol tartani a gondolatot...szóval nyugi, szeret még.
2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"olyan jó szinglinek lenni, sosem éreztem még magam jobban, kicsit sem hiányzik a volt barátnőm". Lefordítom, ezt jelenti: olyan jó szinglinek lenni, sosem éreztem még magam jobban, kicsit sem hiányzik a volt barátnőm.

Nem szoktam magammal beszélgetni, szóval magamnak hazudni sem, a barátaimnak se szoktam hazudni, különben nem barátok lennének.

2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Macii ***** válasza:
jobb néha szabadnak lenni, én is így voltam mikor szétmentem a bnőmmel, csak akkor kezdett szar lenni, mikor mindenkinek van körülöttem vkije, csak én voltam egyedül, mikor elmentünk vhova több napra és csak én feküdtem le egyedül, na az betudja tenni, ilyenkor jöttem rá, hogy jó nagy kokk voltam:D
2013. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg így gondolja. A pasik nem szokták túlbonyolítani a dolgokat, mint mi nők.
2013. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!