Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott már neked a párod? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott már neked a párod? , Miben? Hogyan viselkedtetek utána egymással?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer a feleségem el plázázott 1 millió forintot, ezért adtam neki egy pofont.


3 hétig mosolyszünet volt

2012. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 -=Koldus=- ***** válasza:
Igen. elment bulizni anélkül, hogy szólt volna. Megbeszéltük, belátta, hogy hibázott, ennyi...
2012. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

*


első vagyok, azt a pénzt az adósságok kifizetésére adtam neki

2012. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 -=Koldus=- ***** válasza:
És miket vett abból az 1 millából? O.o
2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen.

"-Bakker, te fingtál?! - Nem..."

Röhögtünk. :D


Na de komolyan... Háááát... passz. Úgy konkrétan direktbe soha nem hazudott, inkább elhallgatott pár dolgot. De amikor rá kérdeztem egyből elmondta, szóval szerintem inkább csak nem tartotta fontosnak elmondani. Nem sok minden változott ezektől.

21L

2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk 1ütt de nem hinném. Mindent elmondunk egymásnak meg megbeszéljük a dolgokat. Még azt is elmondja amit cikinek tart. Sőt azt is elmondja ha nem ízlik neki a főztöm. Én ennek is csak örülök.
2012. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

-=Koldus=-


Te jó ég :O el mert menni szórakozni anélkül, hogy engedélyt kért volna.


Aztap i c s a, miért nem hagytad ott rögtön?


Atyaúristen, ha ennyire nem bíztok meg egymásban, hogy ilyenből ne legyen baj...mi a reteknek vagytok együtt?!

2012. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 -=Koldus=- ***** válasza:

Utolsó


Azért akadtam ki, mert pont, hogy Ő közölte velem, hogyha valamelyikőnk elmegy bulizni pl, akkor a másik tudjon róla. Erre pont, hogy Ő nem tartotta be. Plusz még rátett az is, hogy olyan társasággal ment el akiket abszolút nem csípek és elég rossz hatással voltak rá.

2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen. Azt mondta szeret. Szakítottunk.


(fél évig jártunk és nekem fel sem tűnt... vagy lehet hogy csak a végén hazudott már... szeretném ezt hinni...)

2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Szeretet és szeretet között is van különbség.


Lehet, hogy szeretett az elején tényleg, ahogy kell. Később pedig már csak azért mert jó voltál hozzá.


Megesett velem is. Ez nem hazugság.

2012. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!