Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választják a nők a katasztrofális kapcsolatot a szingliség helyett?

Figyelt kérdés

A nők legnagyobb része inkább egy agresszív állattal van együtt évekig és panaszkodik és sír minden nap, minthogy szakítana és találna magának egy normális férfit.

Miért csinálják ezt? Ennyire nem lehetnek ostobák.


2013. júl. 16. 16:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom. És ha egy szarból csinál vmelyik egy középszart, akkor örül mint majom a farkának. :) Ez nem ostobaság, csak kapcsolatfüggőség, kodependencia. De sajna nincs rá gyógyszer, úgyhogy kár foglalkozni vele...
2013. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Amit én megfigyeltem, hogy rengeteg nő ámítja magát, mert nem elég erősek a szakításhoz. Elhitetik magukkal, hogy ez így jó.
2013. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 belbolyhocska ***** válasza:
Félnek a magánytól.
2013. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Meg a varázsige: "De hát minden kapcsolatban vannak problémák."
2013. júl. 16. 16:50
 5/25 anonim ***** válasza:

Lehet már elvesztették a hitet abban, hogy van ettől jobb.

Van olyan barátnőm, aki sok évig tűrt mert már a pasija bebeszélte, hogy ettől jobb úgysem lenne.

Amúgy ezer meg egy oka lehet, amit mi kívülállók nem érthetünk meg.

2013. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül hitetik el magukkal, hogy a szar az jó, hanem inkább reménykednem, hogy hátha változik valami.. Azért nem könnyű elengedni egy olyan kapcsolatot ahol szereti egymást a két fél (jobbik esetben)
2013. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"A nők legnagyobb része"


Ez azért nem igaz, csak akinek normális a kapcsolata, az nem fog ide írni ebben a témában.

2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

7esnek üzenem :D Boldog, normális évek óta tartó kapcsolatban élek mégis itt vagyok :D

többnyire azért, hátha segíthetek másoknak :) illetve más fórumok miatt :D

2013. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy igenis a nők legnagyobb része nem szakítana, ha ilyen kapcsolata lenne.
2013. júl. 16. 16:58
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyedül unatkoznának és gondolom tartanak tőle, hogy nem találnának mást. A nőkre valamivel szerintem jellemzőbb, hogy nincs hobbijuk, nem nagyon próbálnak értelmet találni az életüknek, csak arra koncentrálnak, hogy legyen majd egy barátjuk, később családjuk, minden más pedig másodlagos. Na meg azt hiszik, szeretik a barátjukat, legalábbis itt mindig ezt hozzák fel kifogásnak, miért nem szakítanak, de én nem értem ilyen emberekben mi a szerethető, maximum megszokta, hogy mellette van a másik és furcsa lenne egyedül vagy valaki mással és ezt az érzést keverik össze a szeretettel.


#6 - de a reménykedésnek is csak úgy van értelme, ha mondjuk kitűzöl valami maximum időt amennyit még elviselsz és ha azalatt sem történik pozitív változás, akkor tovább állsz - persze csak úgy, hogy ezt közlöd is a másikkal, hogy ez lesz, nem csak csendben várod, hogy magától észre vegye magát.

2013. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!