Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy kapcsolatot újrakezdeni, aminek 5 hónapja lett vége?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
általában okkal van vége egy kapcsolatnak
2013. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekből az adatokból, nem lehet megállapítani.
2013. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha vannak még kölcsönös érzelmek, akkor szerintem igenis van.

Másrészről meg az is igaz, hogy ez sok mindentől függ.

2013. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
közös megegyezés alapján lett vége, én kezdeményeztem ő meg folytatta. nekem nagyon hiányzik, viszont ő folyamatosan bunkó, hangoztatja, hogy jaja de jó szinglinek lenni stb, de ugyanakkor féltékenykedik, keres és mikor lefeküdtünk egymással nemrég, nem úgy viselkedett mint, aki tejesen érzelemmentes. én vagyok a lány (22) ő a fiú
2013. júl. 15. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
5hónap alatt mindkét félnél történnek dolgok... szerintem volt oka a szakításnak, egy újabb újrakezdés, újabb szakítás...
2013. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi, de csak élvezett egyet, és kész... :) arra kellettél neki. hát gratulálok. de azért bunkózik. kapj már észbe!!!
2013. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért bunkozik mert nem akarja kimutatni mit érez vagy nem meri... ja féltékeny akkor még nem közömbös így van esélyetek. probaljatok meg újra sok sikert ennyi idő alatt lehetséges szerintem annyit változni hogy jobban menjenek a dolgok ha tanultatok a hibáitokbol
2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!