Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy 9 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy 9 évvel idősebb fiúval?

Figyelt kérdés
15/L
2013. júl. 16. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon-naggggyon gazdagnak kell lennie (27F)
2013. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Persze (mondjuk ha nálam 9 évvel idősebb, az már jócskán férfi). De nem a te korodban.
2013. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

igen, mindig is az érettebb pasik vonzottak

15/L

2013. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ne gyere össze vele csak azt tudom tanácsolni,nekem megvan a tapasztalatom 2 év után...

Az ilyen fiuk nem futnak százon akinek ennyi évesen ilyen fiatal kell,elvoltunk 2 évig,aztán mégis félrelépett,pedig nagyon jól megvoltunk.Ugyanugy akarni fogja majd a fiatalabb csajokat,hiába öregszik,és te sem leszel neki elég jó

Jól gondold meg mit teszel,még előtted az élet most kezdődnek a bulik,minden...én a saját káromon tanultam,remélem azért elvettem egy kicsit tőle a kedved,nem akarok rosszat neked hidd el.Nekem mennyien magyarázták ezt aztán fütyültem rá nagy ívben,mentem a saját fejem után ,mert annyira szeretem...Ott volt a rózsaszín köd,nem láttam semmi mást csak őt.Hiba volt,nagy-nagy hiba,de tanultam belőle rendesen.Ha ugyanezt a szitu és már 25 felett vagy aztmondom jó,mert ott már család alapítás minden mehet,bár azok sem végződnek általában jól,vannak kivételek énis azzal nyugtattam magam,de az 1 a 100.000hez...

2013. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a 4es válaszolónak igaza van, "az ilyen fiúk nem futnak százon, akinek ennyi évesen ilyen fiatal kell".

egy 15 éves és egy 24 éves embernek teljesen máshol tart az élete (jó esetben..), és egész mások az igényei egy párkapcsolattól.

2013. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem. nálam 5 év a maximum korhatár
2013. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!