Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem rohadt unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rohadt unalmas kinyalni a lányt? 22/f

Figyelt kérdés

Már olyan szinten unom..mindig megcsinálom ,mert tudom hogy szereti, és hát ő is lecumiz mindig és látom, hogy ő élvezi. De egész egyszerűen már gyűlölöm!

Nem tudnám izgalmassá tenni? mert elfogok egyszer csak aludni közbe vagy idegrohamot kapok.

Bár a barátnőm azt mondja jól csinálom, legszívesebben nem csinálnám.



2013. júl. 16. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is
2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mysterion777 válasza:
74%
Akkor nem tudod kiélvezni teljesen mások kényeztetését, ilyen típus vagy, ne is erőlködj, akkor másban vagy jobb!
2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nyomj rá tejszínhabot és kérd meg a csajod, hogy közbe néha adjon egy szem epret hozzá
2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
First world problems....
2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tejszínhab jó ötlet.
2013. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

amúgy semmivel nem különb, mint a szopás, azt is lehet elég sokáig csinálni, sőt többször is egymás után, még soha nem untam meg,

mindegy mit ken rá, pudingot v. akármit ennél róla, Téged ez rohadtul hidegen hagy, ez megöli az élvezetet,

akkor ne csináld, amúgy mindegy kivel leszel, mert ez Neked nem jó, tudod immel- ámmal inkább ne csináld,

a szex örömszerzés is a másik fél részére, a dugást szereted vagy azt se? N

2013. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szopni is unalmas néha, mégis csinálom, mert örömet okozok vele a partneremnek. :)
2013. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Szöget ütött a fejemben: a szexet szereted?(tudod ez ís annak a része)
2013. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ennek ösztönből, érzésből kell jönnie, én imádom csinálni, el nem tudom képzelni, hogy megunjam. Engem is rohadtul izgat és beindít a dolog.

26F

2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

amíg ő nem unja addig nincs gond

ennyi áldozatot hozhatsz érte

2013. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!