Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy bizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy bizalom nélkül nem tud szeretni? Elég furán fogja fel mert én simán tudok szerintem nem ettől függ!

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem bízik benned. Ez az egyik alappillére egy kapcsolatnak.
2013. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tulajdonság a vonzó, van akinek az okos lányok a gyengéi, vannak akik a sportosokra buknak, és van aki olyanba tud csak beleszeretni, aki megbízható és lehet rá számítani. Ha te nem vagy ilyen, akkor lehet, hogy tetszel neki, kíván, de a szerelem nem tud kialakulni, mert ő ezek miatt a tulajdonságok miatt lesz fülig belezúgva valakibe. Nem mondom, hogy nem furcsa, de nem is elképzelhetetlen.


Ahogy én sem tudom elképzelni, hogy beleszeressek valakibe, akinek nincs humora.

2013. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom de miért ettől teszi függővé a szeretetét, szerelmét?? Szerintem elsősorban nem azért szeretünk valakit mert megbízhatunk benne. Úgy érzem teljesen mindegy neki milyen vagyok mert nem is engem szeretett csak egy illúziót, hogy "megbizható kedves lány". :(
2013. júl. 1. 15:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már érthetőbb! Mindenesetre furcsa.
2013. júl. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!