Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy szerettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szerettétek még az exeteket de nem vallottátok be neki?

Figyelt kérdés
ha igen, miért?
2013. júl. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy el szálljon magától! csak az a baj, hogy nem is kellett bevallani mert tudta, hogy rohadjon meg:D:D!
2013. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Azért, mert az exem, tehát szakítottunk, minek mondtam volna neki...?
2013. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert tudtam hogy milyen..így mikor rákédezett letagadtam :/..
2013. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még most is, hogy rohadjon meg és tud is róla
2013. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudja, mert próbáltam visszakapni. Akkor nem mondanám el ha olyat tett ellenem ami miatt száz százalékra el akarom felejteni. Tehát attól függ mi a célom a kapcsolattal, meg talán hogy melyik a szakitó fél. Ha tovább akarok lépni akkor tényleg felesleges elmondani. De ha vissza akarnék menni hozzá akkor elmondanám. Így is tettem, de nem érdekelte mert ő már nem szeret. (bár lehet nekem is azt kellett volna tennem, mert jobban értékelitek azt aki leszar benneteket mint aki szerelmet vall)

Mindegy, én elmondtam őszinteség becsület és tisztesség az elveim és nem érdekel mit szól hozzá az már onnantól az ő ügye én így tiszta nyugodt lélekkel léphetek tovább.

2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!