Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakit nagyon szerettetek, de valamiért mégsem működött a dolog? Ti ilyenkor szakítottatok?

Figyelt kérdés
Van már gyerkőcünk is, 8 éve együtt vagyunk, de valami miatt nagyon nem akar működni a dolog. Talán szakítanunk kellene? Szeretem ő, és szerintem ő is engem, de nagyon sokat veszekszünk sajnos.
2013. júl. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

volt ilyen hogy valakit nagyon nagyon szerettem..

és szeretem is.. nem tudok mit csinálni.. ki vagyok tőle :(


kérdésedre: közös programok, pl sport.. ezáltal kevesebb feszültség..

2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis időre szakitsatok vagyis hogy lakjatok külön, hogy áttudjátok gondolni a dolgokat.
2013. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szeretem ő, és szerintem ő is engem"


Ha valóban így van, akkor nincs kérdés. De valószínűleg nincs így, mert ha így lenne, akkor nem tetted volna fel a kérdést.

2013. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor nem kell szakítani, meg lehet oldani.

Megkérdezhetem miken vitatkoztok?

2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Például ő nagyon ragaszkodik a családjához, amit én nehezen viselek. Rengeteg időt tölt az anyjával, meg a húgával. Van az előző házasságából egy gyereke, miatta is sokat vitatkozunk. Úgy érzem, hogy elhanyagol, mert mindig mindenkinek segít, csak az itthoni dolgok maradnak el. Ha valamit mondok a gyereknek, akkor beéget előtte, úgy hogy a gyerek is hülyének néz már. Nem vagyok egy egyszerű természet, de nem hiszem, hogy többet várnék el, mint más nő.
2013. júl. 8. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
volt. én is nagyon szerelmes voltam, a pasi is, de valahogy fáziskésésben voltunk, meg egyébként is elszúrtuk a dolgot...
2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezeket próbáld elmondani kedvesen, hogy rosszul esik, de ne menj bele egymást veszekedésekbe, ne emeljétek fel a hangotokat, próbáljátok higgadtan megbeszélni és megérteni egymást, majd kompromisszumot kötni.
2013. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!