Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar elérni a volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar elérni a volt barátnőm azzal hogy mindenben a hátam mögött kavar?

Figyelt kérdés

fél éve szakítottam az akkori barátnőmmel, már új kapcsolatban van és sokan mondják, hogy boldog. egy szót se beszéltem vele azóta.


de visszahallok olyanokat, hogy amikor csinál valami balhét, valami kavarást, mindig úgy akarja magát kihozni azokból, hogy engem kavar bele, mintha én okoztam volna a balhét, úgy adja elő az ismerőseinek. mindenbe belekavar, mindenbe engem képzel bele, meg ha ismeretlen számon vki felhívja már azt terjeszti hogy zaklatom, pedig fél éve szót se váltok vele.


ha boldogságban él, akkor mit akar elérni ezzel, hogy mindenkinek bemocskol, kavar a hátam mögött, szemétkedik?


tudja jól hogy a múltbéli hazudozásai miatt nem állok szóba vele, mert nekem abból volt elegem és most is azt kell visszahalljam hogy rólam kavar mindig.


ha azt akarja, hogy szóba álljak vele, a legrosszabb utat választotta


vagy mit akar? szerintetek?


2013. júl. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak még mindig szeret,nem tudja túl tenni magát rajtad,és új kapcsolatba lépett hogy féltékennyé tegyen,mikor meg észre vette hogy nem műkődik áttért a "B tervre"


ez elég gyakori a lányoknál,én is lány vagyok de én nem értem hogy mér...sok ismerősőm csinálta ezt (a volt pasijukat mindenbe bele keverték,vagy ha uj csaja volt akk szegény csaj volt mit szenvedjen..XD)


szerintem vedd fel vele a kapcsolatot,hivd el és beszéljetek őszintén..mond el neki még 1x az okot amér szakitottatok és hogy felejtsen el


nagyjából ennyit tudok mondani..remélem segitettem valamennyit

2013. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom.. az új barátja ismerősöm face-n, a volt barátnőm már nem, mert töröltem de nem tiltottam. de mindig telerakják egymás falait szerelmes dolgokkal meg folyton egymás nyakán lógnak. szóval nem értem miért van ez
2013. júl. 16. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:

ah mondtam...féltékennyé akar tenni..mert annak ellenére hogy törölted tudsz mindent a kapcsolatukról,nem találod ezt furcsának?


nem lehet hogy te is még szereted?


ám bocsánat ha intim kérdés de neked van új barátnőd?

2013. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szia


már nem érzek vonzalmat utána, viszont ő egy olyan lány volt aki mindig mindennek pont az ellentétét magyarázta be saját magának.


már túltettem magamat rajta, de képes bemesélni magának hogy még mindig sóvárgok utána, mivel kiismertem előtte

2013. júl. 18. 11:22
 5/9 A kérdező kommentje:

nincs barátnőm.. hetekkel ezelőtt volt alakulóban egy, de az nem jött össze, mert nem gyulladt be kettőnk között a szikra. a volt barátnőm ezt is megtudta, utána kezdte el a kavarásait.


azért csinálja hogy felfigyeljek rá? akkor se értem hogy ez mi célt szolgál ha nem akarok vele szóba állni

2013. júl. 18. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
hát pedig ha le akarod rázni muszály lesz beszélj vele:D...hidd el egy lány nem tudja elfogadni a nem-et amig meg nem magyarázzák neki konkrétan h mér van az a nem és h ténleg nincs több esély..én is szerettem 1 srácot ..3 évig mind utánna voltam (mondjuk én nem kavartam v vlm,hagytam élje az életét de közbe tudomására adtam h én szeretem) és nem volt esélyem nálla de nem akart beszélni velem és konkrét vállaszt se adott h mér nem akar vlm lenni (ujból) és végül 3 év után rászánta magát és azóta minden szép és jó..nkm már rég más van és ő a multé..csak bennem valami nem hagyta h ugy legyen vlm lezárva h nem tudom konkrétan mi van
2013. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szia


nem akarok vele beszélni, mert akkor elkezdené a színezést és mindenkinek még jobban lefestene, nagyon jól tudom milyen


pont emiatt nem állok vele szóba, mert amikor mi együtt voltunk, akkor is mindenkiről hazudozott, színezett mindent a saját maga javára és ezred része se volt igaz azokból


ha beszélnék vele ugyanez lenne, lehordana, hazudozna, stb, nincs értelme beszélni vele, mert akkor is szivná tovább a véremet

2013. júl. 19. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
hát akkor csak reménykedhetsz hogy felnő :| ennél többet sajnos nem segithetek de sok szerencsét hogy békédet hagyjon minél hamarabb .. még azt probálhatod (ha nem csinálod már ) hogy senkivel nem beszélsz róla,ha meg valaki neki kezd vlm témának amibe ő is benne van akkor azt lezárod mert "kémeket" is tehet hogy beszéljenek vld és lht minden kis beszédből azt veszi le h te még szereted...
2013. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy tanító jellegű hatalmas pofont szeretne. :)
2013. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!