Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége! Ám hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Helló. Történetem ott kezdődik,hogy pontosan 1 hete véget ért a kalandom 1 olyan lánnyal akit nagyon megkedveltem.Lehoztam volna neki a csillagokat csak azért hogy ő boldog legyen,ám elég furcsa az egész mivel mindkettőnk részéről több volt ez mint barátság de kevesebb mint szerelem.Nos történetünk elég komplikált és nem szándékozom regényeket irni mivel senkinek sincs kedve rohadt hosszú szövegeket irni.A lényeg hogy éjjelente találkoztunk és egy hete lebuktunk és azóta nem bészéltünk.Azt mondta a barátnőjének hogy vége köztünk mindennek és hogy meg akar velem minden kapcsolatot szakitani. Ebbe bele is nyugodtam.Eleinte nagyon nehéz volt mégcsak lélegezni is mert komolyan megkedveltem a lányt és nehezen akartam felfogni azt a tényt hogy kész nincs tovább és többet nem találkozunk.De ez a mai napra már végleg tudatosult bennem.


De félek attól hogy én túl teszem magam rajta és amikor már minden jól fog menni az életemben (ismét találok egy olyan lányt aki vonzó lesz számomra) akkor ismet felbukkan az életemben és mindent felborit.De köztünk soha nem lesz már semmi...és kicsit össze vagyok zavarodva.Nem tudom mit kellene csináljak hogy könnyebb legyen ez az egész.


Tippek? Tanácsok? Ötletek? Saját tapasztalatok? Mindent szivesen fogadok


18 fiú vagyok


2013. júl. 17. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem jön vissza. Sajna nekem 3 olyan lány volt életemben akibe kimerem mondani hogy iqazán szerelmes voltam. Mind a 3al ugyanaz történt. Pár hónapig mint az álom elkalandoztunk de nem volt még kapcsolat de már barátság sem hiszen több. Mikor komolyabbra akartam volna fordítani, először teljes megváltozás, majd bevallotta igazat a szokásos sablon szövegekkel. Egy szóval kihasználtak míg kötöttségek nélkül lehetett. Azóta nem tudok bízni a nőkben... a 3. után eltört bennem valami.
2013. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bulizd ki magad, és próbálj meg olyan dolgokkal foglelkozni amikről biztos, hog nem jut eszedbe. Esetleg olyan dolgokat amiket mindig ki akartál próbálni de eddig nem jött össze... A lényeg a lényeg, hogy tereld el a gondolataid! :)
2013. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lebuktatok? Ki előtt? Miért kellett ezért "szakítani"?
2013. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A történetem hasonló, csak én nő vagyok.

Én szintén ezt mondtam a srácnak, majd megszakítottam a kapcsolatot vele. (költöztem, számot cseréltem, stb)

Eltelt 4 év, és bánom, mert szerettem.


Szerintem adj egy utolsó esélyt, és kérdezd meg tőle, ténylegesen így akarja-e, ill nem derül ki h egyáltalán azóta leültetek-e erről komolyan beszélgetni.


Én biztosan visszacsinálnám, ha tehetném, ha akkor ez a srác kinyitja a száját.


25/L

2013. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!