Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagy álmom. Van egy kőbánya, ami csak az enyém és benne több száz nő dolgozik, napi 12-14 óra munkát. Fizetést nem kapnak érte, csak a napi ellátást, de nem rabszolgák: bármikor elmenhetnek és csak azért vannak ott, mert rajonganak értem. Minden vágyuk, hogy amikor néha ellátogatok közéjük, megérinthessék a testem és megcsókolhassanak pont ott. A szorgalmasabb lányok közül minden hónapban kiválasztom a személyes cselédjeimet, az ő dolguk, a házimunka mellett, hogy kényeztessenek - ha értitek mire gondolok - akár órákon keresztül. Erre vágyik minden lány, ezért dolgoznak a bányában, hiszen elképesztően finom vagyok.

22 F


2013. júl. 17. 14:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
dafuq did i just read
2013. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Előbb akasztanám fel magam...
2013. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Neked sem a labaddal van baj ;) L
2013. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérnék, hogy miért igen, miért nem.
2013. júl. 17. 14:22
 5/36 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, indoklásnak meg ott van amit írtál.
2013. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Igen hajlékony lehetsz, ha tudod, hogy "elképesztően finom vagy"!

Amúgy meg még nem született meg az a pasi, és nem is valószínű, hogy valaha megszületik, akiért én - pláne egy nagyzenekarban - kőbányában dolgoznék, még ha időnként szorgalmas kőfejtéssel lehetnék is az első hegedűs. Te beteg vagy, ember! Nem ártana elbeszélgetned egy pszichológussal!

2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De most őszintén, vágyhat-e egy lány annál többre, mint egy férfira, akit csodál és Istenként tisztel? Természetesen öntudatos férfitársak véményét is várom, mert jó hallani másoktól is, hogy ez igenis kijár nekünk!
2013. júl. 17. 14:31
 8/36 anonim ***** válasza:
hűűű, végigolvasva most nagyon nagyon le szeretnélek téged pippantani. Ha itt lennél mellettem, már a gatyád lent lenne.
2013. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Hát tudod, én azokat a férfiakat tudom tisztelni, akik engem is tisztelnek. Imádom kényeztetni a partnerem, mert NŐ-nek érzem magam mellette, és EZZEL kihozza belőlem az odaadást. Azzal, hogy tiszteli bennem a nőt, az én élvezetem számára a legfontosabb...
2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Remélem lány vagy, mert csak lányoknak engedem, hogy megérintsenek. Amúgy, ez nem így működik, ki kell érdemelni, hogy megkóstolhass, és kérlek ne a lepippanani kifejezést használd - az olyan bántóan tiszteletlen, mind rám, mind rád nlzve - mond inkább úgy: megkóstolnád a fennséges nedüt
2013. júl. 17. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!