Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyan kapcsolatba, ahol nincs szerelem, csak vonzalom? És ha nem alakul ki semmilyen érzelem, mennyi idő után lépnétek ki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy többségében a kapcsolat elején nem lehet még szerelemről beszélni, hiszen nem is ismerik egymást a felek. Tapasztalataim alapján, ha nem alakulnak ki érzelmek a vonzalmon kívül, akkor olyan 3-6 hónap a kapcsolat (nálam legalábbis), de vannak, akiknek mindegy, csak legyen valaki mellettük, ezért inkább maradnak egy ilyen kapcsolatban évekig is.
2013. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

Másképp te arról beszélsz, hogy szexkapcsolat lenne de úgy hogy azért próbáltok eközben egy párt alkotni.


Hát erre azt mondom h max ismerkedjetek találkozzanak minél többet töltsenek együtt minél több időt, aztán ha nem akkor nem.

De egyikőjük se mondja azt h akkor ez párkapcsolat.

És még azt várod akkor hogy csak te legyél neki értelem szerűen.

2013. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ASOT: szerintem nem volt szó szexkapcsolatról.... a szexkapcsolat az én értelmezésemben az, amikor a szexen kívül semmilyen más közös program nincs, csak szexelni járnak össze. A kérdező pedig nem erről írt.
2013. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
igen most kivételesen félreértettem, én is hibázhatok néha na :)
2013. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szó sincs szexkapcsolatról, én szerelem nélküli párkapcsolatra értem a kérdést.
2013. márc. 19. 11:20
 6/10 ASOT ***** válasza:

Amúgy igen belemennék, ahogy írták, ez ritkán van h úgymond első látásra szerelem.

És nem biztos h szerelem lesz, de alakulhat ki szoros kötelék a másik fontossága, ésatöbbi ami bőven elég lehet egy kapcsolathoz.

Amúgy meg idő kell. Egy esélyt megérdemelsz te is és a másik is ha szimpatikus és vonzódsz hozzá.

2013. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha nincs szerelem, akkor az soha nem lesz teljes értékű párkapcsolat. Puszta emberbaráti erős szeretetre nem lehet alapozni egy férfi-nő kapcsolatot. Próbálkoztam ilyen kapcsolattal, természetesen kudarc lett a vége és egyébként mellettem is múlatták már így az időt. Ilyen max. nyugdíjas korban tudok elképzelni vagy sokadik válás után, racionális alapokra helyezve a párválasztást, amikor az embernek már mindegy, csak ne a macskával kelljen megosztania az életét. Egyébként a szerelem az egy olyan dolog, hogy már a legelején eldől, hogy abból szerelem lesz-e vagyis kipattan-e valami, vagy megmarad szimpátia-baráti vonzalom szintjén.
2013. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én egy ilyen kapcsolatban éltem 9 hónapig. Három hónap után mondtam neki, hogy szeretem. Erre ő annyit, hogy ő még nem szerelmes, de fontos vagyok neki, szeret velem lenni, a legjobb dolog vagyok az életében....Na akkor kellett volna lelépnem, mert a következő 6 hónap már csak szenvedés volt. :( Nem bántam meg, hogy belementem ebbe a kapcsolatba,mert a szerelem nem egyből alakul ki, legalább is nálam. Azt bántam meg, hogy 3 hónap után nem szakítottam.
2013. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mistyc7 válasza:
Szerintem ez olyan változó. Mert sok mindenen áll vagy bukik, hogy mi lesz a vége. Az én kapcsolatom is így indult. A vonzalom megvolt, a szerelem később jött, de a kapcsolatok minden szakaszban kemény munkát igényelnek. Nálunk valahol fél és egy év között alakult ki a szerelem, de mi két csalódott ember voltunk. Már 5 éve Szeretjük egymást és van már egy közös kislányunk is! :)
2013. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bele! Addig nem lépek ki amíg van szex. Az élet erről szól! Felejtsd el az érzelmeket, elég idő után az esetek nagy részében kihunynak!!!!
2013. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!