Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ilyen keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen keveset beszélünk meg találkozunk?

Figyelt kérdés
barátommal még márciusban jöttünk össze, akkor jól meg voltunk , mindig beszéltünk fb-n ha nem tudtunk talizni, meg 2-3 naponta taliztunk is aztán egyre kevesebbszer.. utána szakítottunk és most július 1-én jöttünk újra össze, azóta 2x vagy 3x ha taliztunk és már 17.-e van.. eddig még megértettem mert gyakszija volt és 3kor ért haza mindig, és nem volt kedve, de már az sincs.. ráadásul egy városba lakunk, és fb-re 'sem tud' feljönni vagyis inkább nem akar .. és ilyen 2-3 naponta ír, olyankor beszélünk fél v 1 órát ..változó, de nem talizunk, csak most már nem értem miért nem, ha nyár van, meg itt lakik pár utcányira.. szerintetek? miért csinálja ezt? vagy ez így oké?
2013. júl. 17. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja...
2013. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
En nem ertem minek vagytok meg egyutt...
2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem hagyod ott? Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Teljesen nyilvánvaló, hogy nem törődik veled. Ha akarna, lenne rád ideje, ennyi!


Ez később csak rosszabb lesz. A helyedben sürgősen kidobnám!


27/N

2013. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!