Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem tetszik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem tetszik hogy keveset találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem a barátommal és azt mondta hogy mondani akar valamit. megkérdeztem tőle hogy szakítani akar-e és semmi konkrétat nem mondott csak annyit: "szeretlek de túl keveset találkozunk" nem tudom hogy mit csináljak mert engem a szüleim nem engednek ki sétálni. vajon szeret-e még vagy csak játszik velem??

2013. máj. 20. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nem engednek ki sétálni?

hány éves vagy?

2013. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszéld meg a szüleiddel hát komolyan mondom....

Hogy jön ehhez, hogy szeret-e vagy sem? többet akar talizni...

2013. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szeret-e? kérdés ahhoz jött hogy azért akar velem szakítani mert keveset tudok kint lenni és ha szeret akkor megértené és nem eldobna.
2013. máj. 20. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy semmi értelme egy kapcsolatnak, ahol annyira gyerek vagy, hogy be vagy zárva otthon....
2013. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
heti 2-3 napot tudnánk találkozni de nem tudom hogy "elég" -e ez neki..
2013. máj. 20. 22:39
 6/6 anonim válasza:
100%
Találkozzatok többet. Ennek semmi köze ahhoz, hogy szeret-e vagy sem. Ha szerinte túl keveset találkoztok, akkor valószínűleg úgy érzi, hogy nem szereted annyira, hogy időt szakíts rá. A szüleiddel pedig beszélned kellene az ügyben, mivel ha továbbra sem engednek, akkor az lehet, hogy a kapcsolatotok végét fogja jelenteni.
2013. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!