Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb lesz így felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lesz így felejteni?

Figyelt kérdés

Könnyebben el tudom majd felejteni az exem, ha minden olyan dolgot,amit tőle kaptam, vagy hozzá kapcsolódik elteszek és teljesen megszakítom vele a kapcsolatot? Végleg el akarom felejteni, de félek, hogy bennem marad a kísértés, hogy az adatlapját vagy a képeit nézegessem.


18/L


2013. júl. 17. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem egyszer. Mindent eltüntettem, töröltem letiltottam Facebookon, azt hittem most már minden jó lesz. Viszont egy év múlva feloldottam a tiltást és kezdődött minden elölről, visszatértek az emlékek és az érzések, ahogy megláttam...
2013. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne akard teljesen elfelejteni mert nem fog sikerulni ilyen csak a man in blackben van. :-)

Kozhely de tanulj a hibakbol es ne haraggal gondolj vissza a kapcsolatra.

2013. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!