Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ezen elgondolkodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezen elgondolkodom a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tetszik barátnőm múltja... Vagy is az hogy majdnem 15 volt mikor elvesztette a szüzességét, 23 éves koráig volt 5 kapcsolata, a többi az csak szex volt pasikkal én vagyok neki a 9 - ik ha jól számoltam és ha jól tudom. Érdemes ezzel foglalkoznom?
2013. júl. 17. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem változott meg, én tuti kidobnám.
2013. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze a te döntésed, ha szereted, akkor légy vele együtt. Én csak azt mondom, én mit csinálnék.
2013. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem törném rajta a buksim, ha szeretnék valakit... ezek olyan dolgok, amiken nem lehet változtatni, ellenben ha vele maradsz, lehetőségetek van egy közös jövőre, amit már ti formáltok
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A barátnőd véletlen nem Azyza Balls?
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen ismertem meg a férjem, addigra már vagy 20-30 partneren voltam túl (többségük rövid kapcsolatokban, néhány kaland).

A férjemhez viszont végig hűséges voltam, soha nem csaltam meg, pedig lett volna lehetőségem rá. Ő viszont megcsalt, pedig neki előttem kb. 2-3 nővel volt dolga...


Szóval baromira nem a számokon múlik, hogy ki milyen egy kapcsolatban.

2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem normális, mert ahogy észrevettem egy pasi sem szereti, ha előtte már több lompos is járt a barátnőjében... ez amolyan.. hogy is mondjam, kicsit elvesztik az ilyen lányok az értékességüket. minek fűvel-fával csinálni?

más részről a múlt az múlt.. HA TÉNYLEG szereted, csak akkor nem foglalkozol vele.. viszont, ha ez már szöget ütött a fejedben, az valamit csak jelent.

2013. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ki a fenen az a Azyza Balls? Amúgy nem hinném:D. De szerintem megváltozott, de kérdés meddig bírja ...
2013. júl. 17. 17:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak nem tetszik , szeretem meg minden ,csak ott van előttem, hogy olyanoknak adta oda magát akik szart se tettek érte.
2013. júl. 17. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, nagyobb az esély, hogy egy olyan csaj megcsal, aki nem élte még ki magát előtted, mint egy olyan, aki igen.

Azokat a lányokat jobban hajtja a kíváncsiság. A barátnődnek meg szerintem épp, hogy nyugalomra van már szüksége. Bízz benne jobban, szegény a múltján már nem tud változtatni! :) L

2013. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ötös válaszadó a tuti!


Kefélt kedvére, majd férjhez ment.

Férje gondolom nem volt nagy kan, volt 2-3 nője, aztán a házasságban kinyílt a csipája, hogy élete hátralevő részében már csak ez a punci kényezteti. Erre megijedt és félrekúrt.

Ha neked nem tetszik barátnőd múltja, az azért van, mert te nem így éltél.

Két dolog lehet.

elfogadod és lesz egy hűséges barátnőd mert kiélte magát már eléggé (ha elég komolya a kapcsolatotok) vagy továbbra is nyomaszt mert neked nem volt ilyen gazdag szexuális előéleted, komplexusaid lesznek és előbb utóbb megcsalod.

Aztán ha kiderül, mész a levesbe.


Szerinted???

El kéne gondolkozz, és elsősorban NEM a barátnődön, hanem magadon, hogy miért nem tetszik a múltja, csak szexelt, de ha egyik korábbi barátját sem csalta meg akkor nem is egy ribi aki nem bír a vérével, csak szerei a szexet. Vagy a másik fele, TE készen állsz a kapcsolatra vele, vagy irigyled az előéletét és még te is dugnál inkább?

2013. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!