Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség ha barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség ha barátság extrákkal vagy valakivel vagy rendes kapcsolatban. Ha a kikötés mindkettőnél hogy senki mással nem lehet együtt lenni, randizni stb?

Figyelt kérdés

3,5 hónapja tart... Ő azt mondja h mi nem vagyunk együtt mert ő nem akar komoly kapcsolatot...ellenben minden nap beszélünk keres...még kevesebbet vagyunk együtt mint szeretnénk, hűségről beszél hogy nem csalt meg de állítja hogy ez köztünk barátság extrákkal...


Valaki elmondaná a különbséget?


2013. júl. 16. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvárjátok egymástól a hűséget, akkor ez már kapcsolat.
2013. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal témában nálam nincs hűség kikötés hiszen az pont a lényegét veszti el azt hogy az ember független és csak azért jön össze a másikkal néha, hogy jól érezze magát és kielégítse az igényeit. Szóval ott valami komoly fogalomzavar van az emberkédnél :) 23/F
2013. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van egy barátság extrákkal c kontakt jelenleg: kikötéseink annyi, hogy mindenki azt csinál, amit akar (de ha közben mással is kavar, azt elmondja a másiknak/ ezt korrektségből, pl betegségek megelőzése stb.).

Csakhogy jelenleg nem kavar a partnerem senkivel, szinte minden nap beszélünk, vagy chatelünk. De egyikünk sem akar komolyabb kapcsolatot ennél- csak jól érezzük magunkat!


Kicsit félek, hogy így kisebb idő távlatában, de "túl fontos lettem neki"- eddig mással is kavart pl, most csak velem...furcsa néha...


Szóval, ha hűségesek vagytok egymáshoz, az kimondatlanul is már párkapcsolat, max nem akarjátok felvállalni az érzéseiteket, és féltek a "kötöttségtől".

2013. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tegnap órákon át ezen vitatkoztunk. Mert neki nem kell kapcsolat de velem akar csak szeretkezni és együtt lenni együtt aludni, és eszébe sincs más lánnyal mert életében messze a legjobb neki velem. De kapcsolat nem kell neki.

Maximális hűségről beszélhetünk, ezt hangoztatja Ő is, és tőlem is elvárja úgymond persze nem követeli de rákérdezett már h nekem volt e valaki és mondta hogy neki nem és nem is kell senki más.

DE EZ NEM KAPCSOLAT! :)

2013. júl. 16. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha kikőtitek/vagy elvárjátok hogy a hüséges az már kapcsollat.

Ha nincs ijen elvárás és csak barátság extrákal ban egyeztetekmeg csak a másik ne csinálja mással a kor még nem számit anak mert csinálhatná csak nem jőn ősze neki vagy elég neki anyi.

2013. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem akarja mással csinálni, összejönne neki ahogy nekem is. De nem akarja se Ő se én mással. Ő mondja hogy ez nem kapcsolat akkor sem én meg nagyon megbántódtam :(

Huszonévesek vagyunk ezt csak mellékesen :)

2013. júl. 16. 10:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefeküdnétek mással azonkiakdan a partnered vagy ha ő mással azon te?

Ha igen akor ez kapcsi

2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én igen kiakadnék...és szerintem ő is.

azt mondta épp nemrég hogy nem akar mással lenni de nem akar érzelmi dolgokat mert neki sok baja van és az életét előbb egyéb módon akarja helyretenni nem fér bele neki komoly kapcsolat... nekem ez magas...

2013. júl. 16. 19:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez már komoly kapcsi.
2013. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De azt mondja hogy megerti ha en nem.akarom igy folytatni, de komoly kapcsolatot nem akar. De monogam baratsag extrakkal mehetne... :/
2013. júl. 16. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!