Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok most szerelmi bajom van:/ Elvesztettem a fiumat már majdnem 2hete, és szeretném visszakapni de kifogytam az ötletekből..miattam lett vége de mondtam neki h megváltozok sőt bármire képes vagyok azért h visszakaphassam, elmondja h sajnálja és hogy legszívesebben velem lenne de az ész diktál... Nagyon szeretném visszakapni mert nagyon hiányzik de már nem tudom hogyan lehetséges ez.. :/ jól elvagyunk beszélgetünk taliztunk is de 100%osan baráti tali.. a kérdés ha hülyén hangzik bocsi de semmit nem enged... kerüljem ezt kerüljem azt stb és a végén már semmit nem írhatok...
2013. júl. 17. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2013. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy. ne könörögj soha egy pasinak ,mert ha össze is jöttök ujra, már sosem fog téged tisztelni. keress mást, tele van a város szingli srácokkal.
2013. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
istenem ha a bunkóság fájna -.-" igen csak az a baj h nekem egyenlőre nem kell más és hiába van tele szinglikkel rám se néznek..
2013. júl. 17. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok első sorban? miért kéne megváltoznod?
2013. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert volt egy fiu aki mindent tudott a kapcsinkról.. és neki mondtam ha valami bajom volt de nem csak a kapcsival kapcsolatosan néha beszélgettünk normális és akkor ő is elmondta h mibaja ilyesmi..
2013. júl. 17. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:
mindegy is igaza van a második kommentelőnek.. jobb ha hagyom majd túl leszek rajta
2013. júl. 17. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
ezért kidobott??? :O én nem sajnálnám!!
2013. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!